Hirdetés

2019. július 20., szombat

(#1) vince

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Hajrá :C

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#2) holderes

holderes
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Akkor bemásolom amit Vincének írtam... "Szia!Természetesen beszállok,de...hogy értsd mire gondolok.3-4 hétig nem vagyok az országba,"onlány" is időnként(július 25-től vagyok).A mostani 40 % akció csak!!(a mútkori 50 volt),igy egy petákkal sem akarok 48 dolcsinál többet adni..nem azért mert nem érné meg esetleg,de mivel nem égető sürgős,a kb.25 darabos lámpaszettből négy fejlámpa van..gondolom Nálad is hasonló a helyzet az aktívításodból ítélve(itt a "vadászat" a lényeg már :) )...tehát 3 pesti vásárlóra gondolok,hogy még itteni posta se kelljen...nem gond,hogy leírom?..
Apropó csak egy gondolat,valami azt súgja az 50--40 % után jön egy 60% ??,nem lehet?valami évszámot ünnepel a cég és jön a nyár,az uborkaszezon..sokan megvették idáig,ezt überelni már csak a 60 tudja...
De..ha úgy döntötök,hogy kell..küld egy számlaszámot és utalom a pénzt..paypal előnyben..szép napot

Nos az említettek miatt kinek és mennyit küldjek?

(#3) drinker

drinker
(tag)

Beszállnék! Részleteket majd írjátok meg minél előbb.

(#4) vince válasza holderes (#2) üzenetére

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Lesznek fizetési infók is, várjunk még vele, hátha be szeretne szállni más is :)

Az akció tekintetében nem vagyok biztos a jövendő 60%-ban, a tendencia csökkenő, tehát ilyen alapon 30% akció kellene, hogy következzen :D

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#5) vince válasza drinker (#3) üzenetére

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Welcome :C

(#6) vince

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Frissítettem a bejegyzést a biztos résztvevőkkel.
Június 28. 12:00 órai állás szerint:
fery02, 1 db
bwoay, 1 db (de lehet, hogy kettő lesz)
holderes, 1 db
drinker, 1 db
vince, 1 db

Egy ember jelzett, de számomra nem volt egyértelmű, hogy csak érdeklődik vagy beszállna.
Az akció július 15-ig tart, a szerveződést viszont én lezárnám a jövő héten mondjuk kedd reggel. Rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#7) ZozzV6

ZozzV6
(senior tag)

Ha nem három hete jutottam volna hozzá egyhez most beszállnék :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#8) vince válasza ZozzV6 (#7) üzenetére

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Örömömre szolgált volna, így viszont igazolt a hiányzásod :D

(#9) holderes válasza vince (#6) üzenetére

holderes
(kvázi-tag)

Ok.

(#10) holderes válasza vince (#4) üzenetére

holderes
(kvázi-tag)

"..ilyen alapon 30% akció kellene, hogy következzen.." :N

A jó boltos nem 60%-al kezd ..mert a 30-nál már nem vesz senki.. szélesedő hullám több darabszám :D

(#11) bwoay válasza vince (#6) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

jövő hét kedd reggeli deadline nekem tökéletes

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12) MittuDomain_ válasza vince (#6) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Basszus, miért kellett nekem ezt elolvasni.
Akkor még kedd reggleig agyalhatok, kell-e ez nekem. :DD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#13) vince válasza MittuDomain_ (#12) üzenetére

vince
(őstag)
LOGOUT blog

A lámpát megvenni nem kell félned jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#14) MittuDomain_ válasza vince (#13) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Azt az irodalmár mindenedet. :))

(#15) bwoay válasza MittuDomain_ (#12) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

gondolod, hogy nálam nem erről szól ez a határidő?
viszont milyen jó lesz majd a beszerzés után klikkesedni a topicban :D
meg majd vince megénekli ezt a közös kalandot, ami összekovácsolt bennünket :DDD

(#16) vince válasza MittuDomain_ (#14) üzenetére

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Emelem a kalapom Merániai János előtt :DDD

(#17) MittuDomain_ válasza bwoay (#15) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Szerinted hogy lettek nekem prémium Kizer bicskáim, amik azóta a dobozukban állnak, és évente kétszer gyönyörködöm bennük? Állandóan egy 1500,- Ft-os Sanremut hordok magammal, és az is messze felülteljesíti az átlagos elvárásokat.
Éljen a Ph! késes topik! Is. :DD

(#18) bwoay válasza MittuDomain_ (#17) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

jaaa, hát minek mentél oda, ha nem direkt befertőződni? :)
tekints erre úgy, mint egy jó lehetőség, hogy elodázd más,
drágább, szükségtelen faszság beszerzését!

(#19) vince

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Ra3 kolléga is benne van a buliban, jelenleg hat lámpánál járunk. Két további fórumtárs még biztosan gondolkozik ;]

(#20) psycroptic

psycroptic
(őstag)

Érdekelne a lämpa, de mi van azzal aki külföldön lakik? Vagy nem fövärosi? :R

Szerk.: mondjuk még megbeszélem a ´zasszonnyal, mert ajändékba szännäm.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#21) bwoay válasza vince (#19) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

Ra3? komolyan? haha! így már értem, miért zavarja, hogy "túl sok" szó esik a prémium lámpákról. WestBam baromi hatékony influenszer :D
lassan egyszerűbb lesz összeírni, hogy kinek nem kell...
meg kérhetünk egyedi árat a nagyker mennyiségre.
gyapo nem tart velünk? :)

psycroptic:
nem tudom, hogy ki fővárosi, de abban maradtunk, hogy foxposttal küldjük szét. aki meg "killföldi", annak lehet, hogy jobban megéri közvetlenül megrendelni a gyártó oldaláról, mert szerintem kb ugyanazzal a költséggel kell számolnia mindkét esetben.

[ Szerkesztve ]

(#22) vince

vince
(őstag)
LOGOUT blog

FBLLMAG kolléga jelezte, hogy előfordul, hogy kifogy a jól akciózott lámpa, nem bírja akció végéig. Ennek fényében is maradjunk a kedd reggelnél vagy közelebb hozzuk a határidőt?

(#20) psycroptic
a külhon bajosabb, Magyarországon belül Foxposttal gondoltam szétküldeni a pakkot, az S méretű (12 cm x 36 cm x 62 cm) csomag 699-ért elmegy automatába, szerintem ennél olcsóbbat nem fogunk találni. A lámpa dobozának a pontos méreteit nem tudom, szerintem egyszerre többet is el tudok küldeni egy csomagban, ha mondjuk adott automatába többen kéritek.
A Herend - Szfv útvonalon személyesen is át tudom adni, de júli második felében lesz egy utam Herendről Tornyosnémetibe (8-M7-M0-M31-M3-M30-3), akár itt is megoldható.

(#21) bwoay
még nem :D

[ Szerkesztve ]

(#23) psycroptic válasza vince (#22) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Most nézem, hogy ahova küldeném a legközelebbi foxpostaautomata is min. 30 Km-re van. Még megbeszélem a nejemmel és visszajelzek, ha én is beszällok. Köszi az infókat! :R

PSNID: Tomy83PS

(#24) Sub-S

Sub-S
(fanatikus tag)

Beszállnék, egy meleg fehér színhőmérsékletű érdekelne.

(#25) Egon válasza Sub-S (#24) üzenetére

Egon
(PH! nagyúr)

Szintén, hasonló paraméterekkel.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#26) FBLLMAG válasza holderes (#10) üzenetére

FBLLMAG
(fanatikus tag)

Tudod, ha 1 csoportban, esti barlang látogatáson, csak 1 tagnak lesz Wizard PRO lámpája, a többi meg "szuper" Black Diamond Spot, Petzl Actic Core, meg piacos "olcsó ZOOM -os fejlámpával" megy be a sötétbe. Hirtelen 1 valaki fog kitűnni, na hirtelen megugrik a Wizard vásárlási kedv, és az árra már nem is lesnek. ;)

(#27) vince válasza Egon (#25) üzenetére

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Rendben, beírtalak Sub-S kollégával együtt, 8 lámpánál járunk :C

Hogy fokozzam a nyomást a még gondolkozókon, frissítettem a posztot egy Armytek-színvilágú visszaszámlálóval :DDD

Aki még nem nyilatkozott a színhőmérsékletet illetően, kérem tegye meg! A gyártó nem közöl pontos Kelvin értékeket, annyit tudunk FBLLMAG és Gargouille fórumtársaknak köszönhetően, hogy a meleg 4000K, míg a hideg 6000K körül van.

[ Szerkesztve ]

(#28) MittuDomain_ válasza FBLLMAG (#26) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

De ha lesz valakinél Skilhunt H03, Utorch H09, Convoy H1, EE X1R meg RJ02-es borjú (oké, ez azért erősen kilóg lefelé a listából), lehet disztingválni.
Sőt, a csapatot ismerve lenne, akinél ez mind van egyszerre. :))
Eskü a következő lámpás talit valami komoly barlangba is lehetne szervezni, hogy a rúdlámpákat is lehessen azért nézegetni.

(#29) FBLLMAG válasza MittuDomain_ (#28) üzenetére

FBLLMAG
(fanatikus tag)

Itt is szólnék, nem biztos, hogy keddig kitart a raktárkészlet. ;)

Sajnos, ezt is már tapasztaltam. :(((

Ezek szerint a következő lámpa találkozón mindenkinek Armytek fejlámpája lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#30) Egon válasza vince (#27) üzenetére

Egon
(PH! nagyúr)

Lehet hogy önzőnek hangzik, de szerintem sem kellene megvárni a kedd reggelt, én azt javaslom szavazzunk, hogy meddig lehessen még jelentkezni.
A magam részéről azt képviselem, még ma legyen lezárva a jelentkezés, és legyen megrendelve a cucc.
Fizetni kinek és hogyan kell majd?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31) vince válasza Egon (#30) üzenetére

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Egy szavazat akkor érkezett a mai zárásra. Többiek?

A fizetést úgy gondoltam, hogy valamennyit utaltok nekem a rendelés előtt, én megrendelem és kifizetem a pakkot. Utána látni fogjuk, hogy milyen árfolyamon vált a Revolut és látjuk a pontos, egy főre eső összeget. A maradékot meg a belföldi postázás előtt kellene utalni a foxpost díjával együtt. Aki személyesen venné át, a fennmaradó rész mehet akár készpénzben is. Jó így?

(#32) MittuDomain_

MittuDomain_
(senior tag)

Rám ne várjatok, elengedtem, felőlem nyugodtan rendeljetek.
Inkább veszek jobb tetőablakot, amin több fény jön be. :P

Szerk:
legalább nem kell keddig lamentálnom

[ Szerkesztve ]

(#33) Gargouille

Gargouille
(fanatikus tag)

Bakker zárjátok már le még ma, mert keddig elgyengülhetek. :D Már bánom is, hogy felhívtam a figyelmet a zakcióra, ástam egy gödröt aztán lehet, hogy én is belesétálok! :DD

(#34) bwoay válasza vince (#31) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

részemről jó a korábbi zárás és a fizetési kondíciók is megfelelnek természetesen. a színhőmérséklettel még adós vagyok, meg a darabszámmal is:
kettő lett belőle,
1 db white
1 db warm white

köszönöm! .

(#35) fery02

fery02
(PH! addikt)

Sziasztok!
Köszönöm a lehetőséget a lámpára! :R

Hideg színűt szeretnék és sajnos nálam 23km-re van csak foxpost (persze nem egy ördöngős távolság, főleg ha ilyen értékről van szó), jobb lenne nekem ajánlott Postán maradó vagy MPL. Rád bízom. 🙂

Utalni tudok, sima banki utalással.
Tőlem lehet a mai nappal zárni a jelentkezést.

További minden jót mindenkinek! :R

(#36) drinker

drinker
(tag)

Én meg adnám a lehetőséget másnak is, szóval jó a 2-ai zárás.
Hideg fehér kellenne.
Köszönöm

(#37) bwoay válasza fery02 (#35) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

de most már majdnem mindegy, mikor zárjuk le, mivel az utalások legkorábban hétfő reggel fognak átmenni.

(#38) holderes válasza vince (#31) üzenetére

holderes
(kvázi-tag)

Lehet zárni tőlem is ,"Hideget" kérek
Jók a feltételek oksa

(#39) iatti válasza vince (#22) üzenetére

iatti
(újonc)

szevasz! én veszprémi vagyok.egy jöhetne nekem is,a színét kitalálom még ma este.pénzt adom kp-ban,én a dózsában lakom,de kimehetek herendre is. üdv.attila ez lesz az első lámpám :K

(#40) Zoli-bácsi

Zoli-bácsi
(fanatikus tag)

Lassan annyi lámpára lesz igény, hogy lehetne régiók szerint külön-külön is rendelni (hisz úgyis 3 lámpára már nincs szállítási költség), úgy könnyebb lenne az átvétel.:D

[ Szerkesztve ]

(#41) ZozzV6

ZozzV6
(senior tag)

Legközelebb ha olyanra lesz akció ami még nincs nekem akkor beszállok én is. Tiara A1 vagy Viking vagy ilyesmi.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#42) vince

vince
(őstag)
LOGOUT blog

Nincs internetem, csak a szegényes mobilnet (még 170 MB-om van :DDD ), legkorábban holnap este leszek megint online, akkor összesítem a fejleményeket.
Ha mindenképpen rövidítenénk, az akciót szerintem hétfő reggel zárjuk, az utalások a hétvégén nem fognak átjönni, hétfő délelőtt lesz idő utalni, kora délután pedig megrendelem. Ellenvetés, javaslat? :)

[ Szerkesztve ]

(#43) Egon válasza Zoli-bácsi (#40) üzenetére

Egon
(PH! nagyúr)

Ebben van valami.
Bp-re kinek kellene még rajtam kívül?

(#44) Ra3

Ra3
(őstag)

Nekem hideg fehér kellene, személyesen megyek érte, minden nap ott megyek el Herend előtt 2x 😀
Tudok revoluton is pénzt küldeni, de be is ugorhatok, legközelebb hétfőn megyek arra.
A zárás időpontja nekem mindegy.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#45) Ra3 válasza bwoay (#21) üzenetére

Ra3
(őstag)

Kíváncsi vagyok mennyire megalapozott ez a nagy hype a prémiumnak kikiáltott cuccok körül. :D
Jó esélyt látok rá hogy eladásra fog kerülni, márcsak azért is mert sajnálnék egy ilyen drága cuccot leamortizálni, úgy meg nincs értelme használni ha pátyolgatni kell :DDD
Amire én most a fejlámpát használom arra a Skilhunt H03r és sima H03 bőven elég.

Vannak más hasonló árfekvésű lámpáim, de ennyit egyikért se fizettem, a Convoy L6 volt eddig a legdrágább.

[ Szerkesztve ]

(#46) Silent77

Silent77
(PH! kedvence)

Gondolkozós upp. :D

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#47) Gargouille

Gargouille
(fanatikus tag)

Valaki kérdezte a doboz méretét, az Elf C2 ugyanekkora ennek lemértem a gyári doboza: 136 x 138 x 47mm

(#48) MittuDomain_ válasza Ra3 (#45) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Imalent DT35, 18e volt GB EU raktár átalakítás során.
Nem azt mondom, hogy totál kidobott pénz volt, de gyakran azt érzem, csak áll a polcon porfogónak; még annyit sem használtam, hogy a gyári akksikat másodjára fel kelljen tölteni.

Az a baj, hogy nem vagyok seftelős típus, pedig 40e körül szerintem elmenne.

(#49) bwoay válasza Ra3 (#45) üzenetére

bwoay
(PH! nagyúr)

a hype azért most nyilvánvalóan az akciós árnak szól, lényegében Skilhunt árban lehet megvásárolni, akksival, a group buy miatt ingyenes szállítással. 80 + 15 dolláros ár mellett nem tolongtunk érte.

(#50) Ra3 válasza bwoay (#49) üzenetére

Ra3
(őstag)

Én ennyit a Skilhuntért se adtam volna, 22 dollár volt gearbestről.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.