Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Szerintem meg rohadt jól néznek ki a világítós cuccok, nekem elég a sima kék is, de ha RGB az mégjobb! néha beállítanék valami más színt is, jelenleg is világít a billentyűzet, az egér, az egérpad, a gépbe 5db venti, és 2db 15cm led szalag, ez mid kék, meg az érintőkijelzős veti vezérlő is kék, meg a fejhallgatóm is világít, volt kompakt vizem az is kéken világított, de az bedöglött... gondolkozok is most helyette 1 merev csöves rendes vízhűtés építésén amibe UV kék folyadék lenne... Mindezt úgy hogy egyáltalán nem játszok, és 30 éves vagyok. Jelenleg nincs is a gépre játék telepítve, na jó kb 2 évente van kb 1 régi típusú FPS vagy még ritkábban valami RTS ami érdekel, azt kijátszom 1 nap alatt aztán 2 évig megint semmi... De egyszerűen imádom a világítós hardvereket, meg gépet építgetni, így fészbukra használok 1 gamer gépet! :D Ez a corsair egérpad rohadtul bejön, de 20 ezret soha nem fogok érte adni, amúgy totál Razer firefly koppintás, azt is megláttam kiállítva mondom ez kell, de mikor közölte az eladó hogy 20 ezer :Y aztán néztem a dobozát a polcon és volt rajta 1 egér, kérdem egér is jár hozzá ez szettbe van? Nekem csak a egérpad kéne, hogy nem az csak 1 kép, csak a pad 20 ezer, hát nem vettem meg... helyette rendeltem Kínából sima egyszínű kék ledest 1500ért :D A thermaltake riing ventik is rohadtul bejönnek, de azok is valami horror árba vannak, pláne az RGB, pedig ha megépítem a vízhűtést akkor mindenképpen olyanok fognak kelleni... meg valami világítós ramok, akár ilyen corsair, vagy geil super luce. Ramból még nincs túl sok világítós, szóval egyáltalán nem gond hogy már a corsar is gyár, legalább ezeknek is megy le az ára, és nem csak a méregdrága Avexir van... Engem kilóra meg lehet venni a világítós cuccokkal, de azért vagyonokat nem adok ki érte, pláne nem egy 1000ft anyagköltségű 20 ezres egéralátétért aminek kb 5000ft lenne a reális ára... De ott van pl a TT új RGB tápja, azt is kb minden fórumba csak fikázták, nekem viszont szerelem volt első látásra! :) Szóval jöjjenek csak az ilyen cuccok minél több! :)

Új hozzászólás Aktív témák