Hirdetés

Aktív témák

  • Spancho

    őstag

    Én mindig annak a híve voltam hogy vagy én megyek vagy ő jön ,kipróbáljuk és ha kell akkor megveszi/megveszem. Senkiben nem lehet megbízni ,főleg a neten (nem is szabad).
    Sose mernék olyat bevállalni hogy előre utalok(bár ott a bankszámlaszám meg a hirdetés stb.. vatera ilyen szempontból megbizható) ,vagy ismerősöm full pc konfigot + monitort adott el 150k huf -ért kb saját volt meg ipon garis ,de akkor is igy látatlanba ,még a dobozt se nyittatta ki , átraktuk neki kocsiból kocsiba és csókolom :)
    (nekem mondjuk nem is lenne szívem senkit átverni ,ki tudja kinek kell épp amitől megvállnék ,valami anyuka összekuporgat pénzt a gyerekeinek valami 10éves pc-re aztán még azzal is átvernék :( . a nigériaiak meg maradjanak ott ahol most vannak.

    és VINCE : van konkrétum is ,pl 3-4 napja posztolták ki a hírt iponra is hogy hamis iponos garancia levelekkel üzletelgetnek az emberek a legnagyobb adás/vételi oldalakon pl itt a ph is beleértendő :) ,igy korrekt hogy mindenhol felhivják rá a figyelmet rendesen. + már tényleg lelehet ellenőrizni 1 csomó mindent az oldalakon.

    [ Szerkesztve ]

    A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

Aktív témák