Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Már a lead is tetszik: "A magyar szülők többsége meghatározza, hogy milyen játékot vehet meg a gyerek, emellett tízből kilenc szülő használ valamilyen szoftveres megoldást a videójátékozás korlátozására."

    Ilyenben dolgozóként én inkább azt látom, hogy 10-ből 9 szülő még csak be sem tud lépni a gyerek gépére, nemhogy még korlátozza, hogy mikor, mit, mennyit... És ez nem csak a játékra, a költésre is igaz. Volt már, akiről tudtam, hogy nincs jó helyzetben, de a gyereknek meg kell adni, amit akar, még akkor is, ha emiatt nehéz lesz a hóvége...
    Meg már volt olyan erőszakos gyerek, akinél a szülő inkább ráhagyta, minthogy jól elverje a büdös kölkét, azért, ahogy viselkedik vele szemben. (Nem vagyok híve a dolognak, de már majdnem én pofoztam fel a kölkét.)

    Úgyhogy, olyanról, hogy szülői szabályozás? Jóformán csak a mesében. Meg talán azoknál, akik már félig maguk benne voltak fiatalként, és látják, hogy mi a veszélye.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák