Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz akom #16 üzenetére

    Én feladtam a dlna-t, mert a feliratokat hol játszotta, hol nem, át kellett őket nevezni mindig a film nevére, és ráadásként feliratos filmben nem bír tekerni. Csak srt-t játszott le, sub-ot nem. Egyszerűbb pendrivre- másolni, megszünteti az idegeskedést. Biztos van erre is valami megoldás, de nincs se türelmem, se időm nagyon kísérletezni.
    B verzió, átküldeni a filmet vezeték nélküli kijelzőként mondjuk vlc.vel, de ez se mindig sikerül. Bezzeg ha youtube-ot küldök akkor ok. Nem megy normális vezeték nélküli monitorként.

    Néztünk rajta 4k filmet, youtube-ról, pendrive-ról gond nélkül vitte. Pontos kódolását nem tudom megmondani, Trónok harca, StarWars, ReadyPlayer...
    Általában csak 720p meg fhd anyagokat töltök le, Walking dead-nek mindegy. Fhd is majdnem olyan jól néz ki rajta, ha normálisan van tömörítve.

    Lan portja szerintem csak 100mbites, ez a gyenge kis androidos hardver nem is nagyon tudná kiszolgálni a gigabitet. Speedtest.net 30-40mbit körüli értéket mért a tv-n.

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák