Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    Dicséretes a kezdeményezés! Nem vagyok nagy kertész, de néhányszor még én is elmosolyodtam :) . Érdemes egyébként venni egy-két szakkönyvet is, ha tényleg komolyan gondolod. Az egzotikus betegséges és rovarok miatt aligha hiszem, hogy bio fog maradni a kerted. Egyébként nem ördögtől való a permetezés az EU nagyon szigorú ebben a témában, így már eleve nem is tudsz bármit venni. Egy szabály van, hogy a leírtakat be kell tartani.

    Békés megye földje a kalászosoknak kedvez igazán. A zöldségek picit más földet igényelnek, de ez ne akadályozzon meg.

    Ha olyat ültetsz, mint a borsó, akkor azt egy idő után nem kell kapálni sem, mert erősen invazív és mindent elnyom maga körül. Cserébe vízigényes. A Zsuzsi borsót tudom ajánlani. Erősen borsó ízű, zsenge és még lédús is.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák