Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    Ebben a kategóriában a legjobb ár/érték aránya a Blitzwolf TWS earbuds-ának van. link
    Ennek a töltő dobozában van kis LCD kijelző, amiben mutatja a töltöttségi értéket és van benne egy beépített 2600 mAh-s akku is. Ez elég jó a Xiaomi ellenében. A hangminősége meg a kettő között lehet ha nem egálban van a drágábbal. Természetesen az összes kütyüt fele ennyiért meg lehet venni AliExpressről vagy a Gearbestről, így a Blitzwolf is kijön egy tizesből.

    kakanchoe: Rosszul tudod. A bal oldalit lehet külön csatlakoztatni a telefonhoz, ilyenkor mono headsetként működik (más típusnál meg a jobb oldali). Olvass utána sok tesztben elhangzik vagy leírták már. Pont ha rosszul párosítod akkor nem lesz a két füles között kapcsolat és monoban szól csak az egyik.

    Somatom: Más felhasználásra való mindkettő. Én nem vennék olyat, amin hátul van drótja és pántja, mert nekem felesleges és zavaró. Ezeknek a TWS cuccoknak az a lényege, hogy nincs semmilyen zavaró kiálló vezeték, ami sérül, lifeg, útban van. Szerintem ettől vezeték nélküli egy fülhallgató, nem attól, hogy nem dróttal van kapcsolva a hangkeltő eszközhöz, de a két oldal viszont ugyanúgy dróttal van összekötve.

    Nekem ideális lenne otthonra a telefonhoz podcastot hallgatni, YT vlogot nézni, játszani és nem kellene a drótot bogozni, meg a sötétben keresgélni a Jack csatit. Ezért a Blitzwolf TWS-ét meg is fogom venni Aliról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák