Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Sokan írjátok hogy Lara haja jobb.
    Ti ki is próbáltátok a játékot vagy csak a képeket néztétek?
    Mert aki játszott is az tuja menyire szar az egész, egyáltalán nem illik a játékba (másba meg ugye nem is láttuk)
    Totál illúzióromboló a véres mocskos Larán amint a vizes környezetekben (vízeséseken átkelve) a haj jobban száll mint egy samponreklámban. Teljesen külön életet él, a valósághoz a legkevésbé sincs köze. Valami manga játékba talán jó lehet.

    Szóvak hogy ti mit néztek én nem értem, de hogy ez nektek meg a cikk írójának mitől élethű?
    Persze van rá tippem: pl ha nőhöz akkor van legközelebb amikor elindítja a TR-t. ;]

    A W3-al nem játszottam de gondolom az is fantasztikus, ezeket a próbálkozásokat nem kéne még annyira jónak nevezni, sok idő kel még, és sok fejlesztés amig valamennyire élethű lesz.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

  • do3om

    addikt

    válasz Zeratul #87 üzenetére

    Szóval a programozóknak lesz több dolga, és rajtuk múlik mennyire csinálják meg jól.
    Vajon jelenleg ki fizet jobban őket hogy a saját hardverükön jobban menjen?

    Tudom abu jön majd a minden játékot AMD-re csinálnak az NV-nél meg senki nincs. Én persze rohadtul nem ezt tapasztalom, minden játékom nv logóval indul ha jó játékkal játszom. (AMD-m van szóval nem örülök)
    Szóval kinek fekszik majd jobban hogy a programozókat kézben tartva adják ki a játékot?
    AMD vagy NV
    Reálisan gondolva, nem úgy hogy majd egyszer mi lesz.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

  • do3om

    addikt

    válasz v_peter2012 #90 üzenetére

    Így is elég nagy a gépigénye, az is felháborodás lett volna ha kijön ahogy a hazug csaló képekkel reklámoztak és nincs ami futtassa.
    Ma már elfogadott a vásárlók átverése a feljavított képek videók segítségével. Ugye az volna a természetes hogy valamit bemutatnak előzetesben majd rá 1-2 évvel a megjelenéskor csak lesünk mennyit javítottak még rajta. Ma már fordítva van, mocskos húzások ezek az biztos.

    Amibe meg belekötnél hogy hol van az oldalon nagy eposzokban megírt: milyen jó lesz minden az uj konzolok miatt PC-n is dolgon meg nem kel felháborodni. Csak kicsit fent tatásokkal kel kezelni a sok összehordott hülyeséget, pl ami most megy az oldalon azokat is vagy 2 év múlva megint jöhetsz sírva hogy a ph-s cikkben nem ezt ígérték dx12-mante-vulkán-lov level API......................

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

  • do3om

    addikt

    válasz Abu85 #93 üzenetére

    Nincs is nagy baj így sem a grafikával, de nem kellet volna a hamis reklám. Vagy amikor kiderült hogy nem megy amit akartak akkor ezt közölni, nem a megjelenés után besülni.

    Amiket meg írsz abból sajnos semmit nem hiszek el, nekem az jön le hogy mindenhez még több plusz munka kel majd hogy jó legyen, még több munka vár a programozókra. Komolyan elhiszed hogy ezt bevállalják? A jelenlegi mentalitást figyelembe véve semmi nem lesz megvalósítva ami extra erőforrást igényel a fejlesztők részéről. Jól lesz az úgy ahogy most van, persze lesz javulás mint a szokásos új dx-eknél, de ennyi. Ha választani lehet hogy megcsinálnak valamit 2 nap alatt vagy mindent kihasználva optimalizálva 2 hét alatt de jobb minőségben és még gyorsabban is akkor a 2 naposat fogják választani.
    Lehet én vagyok ennyire pesszimista.
    Jó játékok persze lesznek, mint eddig is, úgy ahogy eddig is: kel alá a gyors gép (mindig a közel legjobb), megjelenéskor mindenféle szopatós bug hiába a dx12, mante, vulkán.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák