Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Anaren91 #24 üzenetére

    Én épp ezért féltem megvenni anno a ps4-et, mert fórumon mit lát az ember? Orrba-szájba szidja mindenki.
    Aztán amikor elkezdtem használni, csak vakargattam a fejem, hogy mi ezzel a baj?
    A grafikát sem tudom, miért szidják. Itt a destiny, a driveclub, a dark souls 3, stb., és veszett jól néz ki mindegyik még 50"-on is.
    Ezt a "fú de szar, csak 720p-ben megy egy csomó játék" áradatot sem értem. Az összes AAA 1080p-ben megy. Mondjuk lehet, hogy ezt az Xbox miatt harsogják, és 1 kalap alá veszik a kettőt. Ott a DDR3 miatt nem kizárt, hogy pár game nem bírja a FHD felbontást.
    De ebből is látszik, hogy csak harsogják, amit a többi ír, és közük nem volt még konzolhoz.
    80%-ban az szidja, akinek soha nem volt, akinek meg van, az használja boldogan. :)

    Engem igazából nem az kárpótol, hogy csak "ledöglök a kanapéra", mert ezt pc-vel is meg tudod oldani, hanem az, hogy nincs windóz, nem kell driverekkel szarakodni, és itt nem tehetik meg, hogy "nem gáz, ha nincs optimalizálva, majd vesz a paraszt erősebb vga-t, oszt jóvan".
    Erre amit kiadnak akár 5 év múlva, az biztos, hogy menni fog rajta, mert muszáj úgy kiadniuk, hogy menjen.
    Na meg persze az egész konzol kerül annyiba, mint egy normálisabb vga :D

Új hozzászólás Aktív témák