Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Korrekt. Én abszolút egyetértek a véleménnyel. Pedig a múltkor pont engem ekéztek, mikor 15-20 évet adtam a 8K elterjedésének, pontosan azon okokból, amiket a cikkben is fel lett sorolva. :U

    Tényleg nagyon hasonló a párhuzam, bár a 3D-nél nem a tartalom okozta a vesztét, hanem mert tényleg nem mezei otthonokban lévő 42-46 colos tévékre való. Hanem minimum projector és 2-3 méteres képátló.
    Maga a 3D amúgy nem szar dolog. Nem véletlen, hogy az IMAX már évtizedek óta töretlen népszerűségnek örvend és eljutott pár országba...

    A 4K-nál meg az lesz a probléma, ami Cifu is írt. Hiába, én is odavagyok a minél nagyobb felbontásért és minél magasabb ppi értékért, 2,2 méternél közelebb nem tudok ülni a TV-hez. Egyszerűen ilyen a nappali elrendezés. De az átlag ennél jóval távolabb is ül. 4K esetén meg az átlagnak nem lesz annyi pénze, hogy akkora tévét vegyen, aminél kihasználja majd a 4K előnyeit. Szvsz.
    Max projectornál tudom elképzelni a dolgot, vagy monitornál, ahol kellően közel tud ülni az ember. De ez megint nem "átlag" igény.

Új hozzászólás Aktív témák