Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz MK VII #36 üzenetére

    Már ne haragudj, de ilyen telefonokkal nem csodálom, hogy bajod volt, ráadásul egyik sem mai csirke
    Galaxy S: 2.1-el jött, az még nagyon kiforratlan, igazából 2.3 előtt én se szerettem a droidot.
    Samsung Ace 2: Nem éppen jó telefon, Touchwiz megfekeküdte a gyomrát, 2.3...
    Alcatel OT 995: 2.3-al, középkategóriás telefon 512 RAM-al ami köztudottan kevés a droidnak.
    ZTE Blade: Ár érték arányban jó volt nagyon, de főzött ROM nélkül értékelhetetlen.
    Az utolsót le se sem írom mert tényleg szitokszónak számít :D A vérdoridfanokon kívül mindenki elismeri, hogy a droid ICS alatt lett jó és nőtte ki a gyerekbetegségeit, azóta igazából ha csak a gyártó nem szúr el valamit nincs vele gond. Ha esetleg kipróbáltál volna egy tényleg jó droidos telefont, nagyon nem ez lenne a véleményed. A barátnőm is kapott egy iPhone 3GS-t 2 hete a rá elérhető legfrissebb rendszerrel és az is szaggat és baromi lassú. Meg is utálta mostanra, pedig a maga idejében az még jó telefonnak számított.

    (#41) Kopi31415
    1) Ki kényszerített arra, hogy válts?
    2) Ez a saját hülyeséged volt, ergo ettől nyugodtan lehet több rendszer.

    Erre írtam elsősorban hogy arrogáns... Ha elütnek a zebrán neked is azt mondja a doki, hogy minek mentél arra? Másrészt én mitől lennék 0 igényű júzer mert nem akarok 5 rendszert? Elmondtam, hogy miért nem jó, ha túl sok rendszer van. De ha te csak csípőböl paraszt vagy másokkal akkor úgy sem olvasod el.

    De azért leírom lassan is, hátha most eljut az agyadig: Töredezik a piac, ami rengeteg fejlesztési lehetőséget korlátoz (pl droidnál is komoly gond, hogy a GB aránya még mindig kb 15%) valamint megnehezíti az átjárást a felhasználóknak. Sokan nem olyan készüléket vesznek amit akarnak, hanem amihez jó áron hozzá tudnak jutni. Kapsz az előfizudhoz mondjuk egy droidot, de aztán 2 év múlva meg WP-t adnának. Akkor választhatsz, hogy vagy veszel teljes áron egy másik droidosat, vagy megint belaksz egy új platformot, ráköltöd a pénzed ismét. És még csak nem is te vagy a "hülye" hanem ez a helyzet állt elő, te mindenképp szarul jársz.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák