Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz lezso6 #30 üzenetére

    A te meglátásod is csak egy vélemény, csak úgy mint másoké.Te így gondolod, más meg nem így érzi ,látja és ennek oka van, nem biztos, hogy csak üldözési mánia van mögötte, mint azt te gondolod állítod.
    Indokolni lehetne, meg bizonygatni akár neked is, hogy nincs igazad, de abból kitiltás, moderálás és vita alakulna ki, sőt az sem biztos, hogy nincs igazad.
    Nem kellene ebbe belemennem,de mindegy.

    Volt a Switch megjelenése előtt elég sok negatív hangvételű cikk olyan címmel is róla, elég ha rákeresel, vagy én is már elég régóta hangoztatom, hogy NV hírek nem jelennek meg az oldalon, bármiféle fejlesztést, sikert, előrelépést is könyvelnek el, hiába van tele az NV blog, hogy milyen 3D rendérélési eljárást fejlesztettek, hiába rendeznek robotika konferenciákat, hiába nyomja Google Bétában a legnagyobb felhőszolgáltatásában a Volta kártyákat ezek nem hírértékűek az oldalon, pedig többen igényelnénk .
    Máshol más oldalon nem igen láttam még erre utaló utalásokat hogy elfogult vagy valamelyik párti lenne egy cikkíró vagy egy oldal, mert a tényszerű hírközlő cikkírás nem engedi meg az saját szubjektív vélemény és a tények összemosását, valamint utóbbi tényekhez való hozzákapcsolását és az olvasók ilyen formában való tájékoztatását és befolyásolását.
    Jó példa erre Ipon.
    EZ nem a mostani cikkez kapcsolódik, hanem inkább ehhez [link] a fórumhoz,ahol LnB vel már ezt lejátszottátok , még ha közös nevezőre nem is jutottatok. Azt azért elárulhatom, hogy én nem veled értettem egyet, de ez nem jelenti azt , hogy nem tisztelném a véleményedet,de nem tartom többre vagy másra, mint másét, aki máshogy látja.
    Véleményem az, hogy szükség lenne több aktív cikk és híríróra az oldalon, akik nem elkülönülve egy résszel foglalkoznak,( értsd VGA = only Abu) hanem esetleg egy egy témát, hírcsoportot többen írnának, mint régen, felváltva, több szemlélettel és megközelítéssel. Gondolom ezzel küzd a PH is manapság, mert ha valaki jó szakember, nem biztos,hogy jó cikkíró is és fordítva is igaz lehet ez..Szükség lenne erre véleményem szerint. Abura is szükség van és jó szakembernek tartom, tisztelem a munkásságát, csak a PH nem egyenlő Abuval, legalább is jó lenne , ha nem így lenne, mert egy ember nem tudja kiszolgálni maradéktalanul mindenki ízlését, mint látod és abből az lesz, hogy régen volt only PH aztán lett egyre több más oldal, ma meg már a PH is csak egy a sok közül, amit elolvasok és kiegészítem az bitt kapott ionfókat, hogy valóban korrektül és objektívan lássam a dolgokat. icon egyébként egy jó pont volt az utóbbi időkben, mert mindenféle sallangoktól mentesen objektívan hírközlőn, mérnök emberként írta a teszteket, még ha Abu is ott volt, azért erősen ellensúlyozva volt a stílus és eljutottunk oda, hogy a tesztek megfogalmazása a " népkártya és tényleg népkártyától" eljutott arra ami egy IT oldalhoz méltó.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák