Hirdetés

2017. május 28., vasárnap

(#1) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Kitűnik, de szerintem feketében elegánsabb

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) Puma K

Puma K
(PH! addikt)

A PS One jutott eszembe még régről:

Mafia R.I.P. 2002 - 2016 "Az intel meg csak azokat "húzta" le, akit az nem zavart. Tetszettél volna FX procit venni és akkor spórolsz, vörösöknek meg több pénzük lett volna jobbat csinálni."

(#3) Ghard

Ghard
(őstag)

A fehér kontroller engem is az első psre emlékeztet :)
Pro lesz fehérben, vagy csak slim?

(#4) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Itt is leírom, de nem tudom megemészteni, hogy kiadták optikai hang csatlakozó nélkül :(

(#5) Carlos Padre

Carlos Padre
(tag)

A cikkírónak valami baj van a szemével? Már a legelső ps4nek is volt glacier white verziója.

(#6) Phantomhive válasza Scholes9 (#4) üzenetére

Phantomhive
(fanatikus tag)

Nekem is arrol megy az Xbox most, de az szamit barmit, ha ugy utazik a hang, hogy PS4 ---[HDMI]---> TV ---[optika]---> hangrendszer ?
A TV-k tobbsege at tudja dobni a HDMI-n kapott jelet optikara.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#7) smilecat válasza Carlos Padre (#5) üzenetére

smilecat
(fanatikus tag)

Háttal ült a monitornak és nem látta, na... előfordul az ilyen :D

(#8) Scholes9 válasza Phantomhive (#6) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Monitorral használnám, így ez bukó. Csak nem értem miből tartott volna azt az egyetlen plusz csatlakozót rátenni :U

(#9) Carlos Padre válasza smilecat (#7) üzenetére

Carlos Padre
(tag)

Vagy olvasatlanul átvette a hírt, vagy elvakult xbox fanatikus. De az ilyen meg minek írkál playstationos cikkeket?

(#10) Just486 válasza Scholes9 (#8) üzenetére

Just486
(senior tag)

Az xbox one is jeleskedik hasonlóban, ahol az "s" változat nem kompatibilis a saját kiegészítőjével (kinect). Vajon Apple designerek keze van a dologban? :U

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future

(#11) Carlos Padre válasza Scholes9 (#8) üzenetére

Carlos Padre
(tag)

Az ugye megvan, hogy van hozzá adapter? ;)

(#12) ImpersonatoR

ImpersonatoR
(őstag)

Kap vertikal stand -et?
Eddig nem láttam slim -hez.

(#13) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Scácok, egy-egy ilyen rövid szösszenetre még én is ránéznék szívesen, de ne írjatok már olyat, hogy befehéredik, mert elbőgöm magam. Mi a baj azzal, hogy kifehéredik, nem hangzik sokkal szebben?

[ Szerkesztve ]

(#14) Scholes9 válasza Carlos Padre (#11) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Milyen adapter? :)

(#15) FPSTunker válasza Phantomhive (#6) üzenetére

FPSTunker
(senior tag)

Abból csak stereo jel lesz. Az 5.1 nem megy át a HDCP miatt.

(#16) ALBY válasza Scholes9 (#8) üzenetére

ALBY
(senior tag)

Egy ilyen dobozka segíthet rajtad, HDMI-ből kihozza az 5.1 folyamot:
https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-High-quality-HDMI-V1-4-support-4K-2K-HDMI-audio-extractor-power-free-HDMI/32277224081.html

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#17) Zso22 válasza ALBY (#16) üzenetére

Zso22
(újonc)

Milyen jó is az ilyen hogy még egy plusz dobozkát kell rákötni egy 100+ k-s játékgépre ,mikor jó esetben egy 500 ft értékü kiállással egy 2mm-es kábelen 1:1-ben átmehetne,de jó is az.

(#18) shmano válasza ImpersonatoR (#12) üzenetére

shmano
(lelkes újonc)

(#19) ceia

ceia
(őstag)

Nem vagyok konzolos, csak feltűnt, hogy amíg egérből pl. van jobbkezes, és van szimmetrikus kivitel is, kontrollerből pl. ehhez a fehér slim kivitelhez csak egyfélét gyártanak? Ha ez a kontroller teszem azt ugye jobbkezes, akkor a balkezeseknek is ez van?

[ Szerkesztve ]

it's more fun to compute

(#20) -Skylake- válasza ceia (#19) üzenetére

-Skylake-
(senior tag)

hogy mi ? :C :C :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#21) Brian_GT válasza -Skylake- (#20) üzenetére

Brian_GT
(őstag)

Jelenleg Metrón ülök, de le kellett raknom a telómat a táskámra és gondolkodni, hogy ez most remélem vicc, mert ha komolyan írta, eskü én meghúzom a vészféket, mert akkor itt nagyon nagy a baj :D :D :D

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#22) zgospel válasza ceia (#19) üzenetére

zgospel
(senior tag)

Mivel a PS-t a Sony gyártja, az meg ugye Japán cég, a japánok meg ugye elég régivágásúak, ezért ők kifejezetten nem szeretik a balkezeseket. Már régóta nyílt titok, hogy nem fejlesztenek balkezesekre, ezért PS-hez csak jobbkezes konzolok kaphatóak.
Donald Trump egyik választási ígérete az volt, hogy kitiltja a Sonyt Amerikából, és csak az Xbox-ot lehet majd kapni, mert azt amerikai cég gyártja, és a gyári csomagban két kontrollert is adnak: egy jobb és egy balkezeset.
Ebből az következik, hogy ketten egyszerre csak akkor tudnak Xboxozni egymás ellen, ha az egyikük jobb a másikuk balkezes.

:DDD

https://www.flickr.com/photos/zpapa/ - https://www.youtube.com/c/Zépapa

(#23) Puma K válasza zgospel (#22) üzenetére

Puma K
(PH! addikt)

Mafia R.I.P. 2002 - 2016 "Az intel meg csak azokat "húzta" le, akit az nem zavart. Tetszettél volna FX procit venni és akkor spórolsz, vörösöknek meg több pénzük lett volna jobbat csinálni."

(#24) .LnB válasza zgospel (#22) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)

na pasztmek.. :D [link]

(#19) ceia Hát igen, ez a konzolok nagy problémája. És ezzel pontot is tehetünk a jövőbeli egér+bill vs. kontroller vitákra. Te még nem tudod mekkora mémet hoztál most létre. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you. // "I'm with you, Jyn. Cassian said I have to." - K2-SO

(#25) -FreaK-

-FreaK-
(PH! addikt)

Srácok! Teljesen reális igény, amit ír! Én, mint az Alapítvány a Balkezesek Segítésére (röviden: ABS) alapítója, ezt csak alátámasztani tudom! Szervezetünk sok éve küzd a balkezesek jobb megbecsüléséért a különböző iparágakban. Komoly sikereket is sikerült már elérnünk.
Csak, hogy egy példát említsek:
A balkezeseknek ugye az autóvezetés is gondot okoz, mivel a legtöbb fontos kezelőszerv a középkonzolon illetve a váltó környékén (és ugye maga a váltó is) található, azaz a "rossz" oldalon!
A nagy autógyárakkal közösen sikerült kifejlesztenünk erre is a megoldást: Jobb kormányos autók! ugye mennyivel könnyebb így minden!

;]

[ Szerkesztve ]

(#26) .LnB válasza -FreaK- (#25) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)

Na és a jobb kormányos motorok? Vagy még ott is zajlik az egyeztetés? ;]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you. // "I'm with you, Jyn. Cassian said I have to." - K2-SO

(#27) -FreaK- válasza .LnB (#26) üzenetére

-FreaK-
(PH! addikt)

Természetesen zajlik. Viszont ott vannak egyelőre meg nem oldott problémák. Ugyanis is ha a kormányszerkezetet túlságosan kihelyezzük jobb oldalra, akkor egyrészt romlik a jármű egyensúlya (csak két kerék ugye), másrészt a vezető lecsúszhat a motorról oldalra, ami káros az egészségre, a haladási sebességgel egyenes arányúan.

(#28) .LnB válasza -FreaK- (#27) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)

Így nem is csodálom, hogy probléma van. Rosszul álltatok neki. Egyszerűen csak meg kellene fordítani a kormányrudat (horizontálisan 180°-ban). ;] Bár lehet azért nincs jobb kormányos motor mert az már Apple szabadalomba ütközik. :D

[ Szerkesztve ]

(#29) hpeti2 válasza FPSTunker (#15) üzenetére

hpeti2
(fanatikus tag)

Hülyeséget írsz. LG LB630 hdmi-n van összekötve egy asus hdp-r1-el és optikán szépen kitolja a dts-s hangot az erősítőre.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#30) FPSTunker válasza -Skylake- (#20) üzenetére

FPSTunker
(senior tag)

Mond ezt még egyszer hogy hogy mi ! :D

hpeti2 ne keverd a mediaplayer a PS-sel, az kitolja nálam is a PS nem tolja ki.
Ezért vettem Pro-t, bár lehet jó lett volna slim is akkor lecseréltem volna hdmisre az erősítőmet.

[ Szerkesztve ]

(#31) hpeti2 válasza FPSTunker (#30) üzenetére

hpeti2
(fanatikus tag)

PS4-el nincs tapasztalatom. :R

Ui.: Akkor a PS a bluray filmek hangját is csak DTS sztereóban tolta spdif-en?

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#32) FPSTunker válasza hpeti2 (#31) üzenetére

FPSTunker
(senior tag)

PCM-ben.

[ Szerkesztve ]

(#33) rwin5 válasza Puma K (#2) üzenetére

rwin5
(őstag)

dejó is volt, első konzolom volt. Annyira szerettem, hogy vettem még egyet a polcra 1 évvel ezelőtt :))

(#34) safalade válasza rwin5 (#33) üzenetére

safalade
(újonc)

Havertól kaptam egyet ajcsiba, azóta 4Kn megy bár nem túl gyakran :D

Amúgy sima PS4ből kiadtak egy PSX szürkét a 20. éves évfordulójukra, persze limitált kiadásban, nagyon bejött, egy prót szívesen látnék ugyanilyen a köntösben :P

[ Szerkesztve ]

(#35) rwin5 válasza safalade (#34) üzenetére

rwin5
(őstag)

Igazat megvallva nálam sem megy már sűrűn, asszem pont itt PH-n vettem akkor azért használatban volt pár retró játékot kivittem a szabadidőben, most már semmilyen szabadidőm nincs a mostani szar munkahelyem mellett. Viszont egy ilyenre lehet beruházok majd.

(#36) arty válasza Phantomhive (#6) üzenetére

arty
(PH! addikt)

csak sokszor 2.0-ra butitva.....

(#37) ceia

ceia
(őstag)

Igen, én is úgy látom, itt nagy baj van egyesek fejében, akik nem képesek megérteni a bal- és jobbkezesség lényegét. Lehet, hogy ti mind kétkezesek vagytok, de az én bal kezem totál béna, nem tudok vele rendesen karaktert irányítani. De pl. lődözni, ugrálni azért tudok. Javaslom, hogy a jobbkezesek próbálják meg bal kézzel használni az egerüket, és talán rájönnek, mire gondolok. Hacsak nem dobos vagy zongorista valaki, nem hiszem hogy jól fog menni. Vagy próbálják bal kézzel aláírni a nevüket. Az autóban a váltóval azért nem kell pixelpontos mozdulatokat csinálni, ugye? A mászkálós ugrálós játékokban (Mario) meg kb. pont erre mennek rá.
De nézzük csak, mivel irányítod pl. a Mariót (mindegy mit, csak példa) PC bilentyűzeten? Szerintem a nyilakkal, tehát jobb kézzel. És mivel irányítod konzolon? A bal oldali nyolcirányú joypaddal, vagy újabban négy gombbal, tehát bal hüvelykujjal. Jé :(

[ Szerkesztve ]

it's more fun to compute

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.