Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Freddy76 #11 üzenetére

    X-E1, vagy ha jön utódja... Ígérték annál is a normális af sebességet, de még csak előzetes teszteket olvastam anno, így végülis nem tudom mennyire sikerült betartani.

    X-E1 szettért beáldoznád-e a cuccod? Én be, de annyira, hogy gondolkozom hogy jövőre lehet nem az asszonyt lepem meg egy X10el, hanem az arra szánt pénzt ráborítom a mostani cuccra és X-E1 lesz belőle :)
    A kis X20is annyira tetszik, nagyon kipróbálnám azt is (az lenne az igazi gép páromnak, de hát egyelőre az X10 is húzós). Pontosítok, nem a gépek drágák (jó, a zsebemhez képest de) hanem mi keresünk relatív keveset, mert ezt a minőséget másutt ennyiért nem kapom meg (X-S1/X10/X100 és utódjaik). El akartam hozni az 50 1,4G-t, de jobban belegondolva inkább ide kuporgatom a lóvét már :D

    Sequoyah: Freddynek most az van, de korábban kontraszt alapú af-es géppel is elégedett volt. Nem hinném hogy fázis/hibrid af-el ne lenne a célra megfelelő a fuji, pláne ha belevesszük hogy nem átlagos üvegek vannak előtte (akár X100s, akár X-E1ről beszélünk).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák