Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drotsztyuart

    tag

    válasz Abu85 #35 üzenetére

    Ez igy megint nem pontos.
    Az nv tolti le, nala fut, de nem o hasznalja.
    Erre irtam:
    "Az hasznalja aki kifizette es az eulaban meg szerintem nincs benne, hogy azon a gepen futatthatod amivel egy legterben tartozkodsz."
    Es itt nyal vissza fagyi a sok suttyo kiadonak azzal, hogy a jatek nem a tied csak berled a hasznalat. Gyk. kurvara nem lehet beleszolasuk hol fut.
    Masik oldalrol meg, akkor ha nekem meg van a jatek, otthon megy a gep es stramelem a telora mert eppen a balatonon vagyok akkor kulon ki kell fizessem?
    Erted mi a gond?
    Vagy elmegyek egy x helyre ahol van gep es meg mondjuk szabadon is hasznalhato, felteszem a steamet feltelepitem az egyik jatekomat es jatszok akkor az mi?
    Nem az en gepem csak en hasznalom.
    Itt eltette a lekvar a nagymamat.
    Nem veletlen, hogy pl a ubi jatekai fent vannak.
    A guilemot csaladnal van a reszvenyek nagy resze es kb. ertik is a tortenetet, mig a bathesda seggebe dugott zenimaxos farkak meg max oltonyt tudnak egyedul vasarolni es halvany lovesuk sincs mi lenne ez.

    Kb az aeulak nincsennek erre a helyeztre felkeszitve ami az nv-t nem kotelezte semmire.
    Csak ember legyen a talpan aki oylan szerzodesi felteteleket ir ami nem utkozik vagy nem hianyos sehol.
    Az nv nem kovetett el buncselekmenyt kb. max a semmire habzik a sok gyopar ceg szaja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák