Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Elég sokan kamera mozgásnak tituláltátok a videón látottakat, emlékeztetőül, ez valakinek a fejmozgása. :R

    A látószög egyébként bármilyen valamire való játékban állítható dolog, még ha nem is ingame, de némi ini/cfg stb keresgélés/haxolás után. Egyébként a Occulust használó személynek jószerivel most volt először a fején ez a "doboz". Sosem hordtam még ilyet, de szerintem kéne pár nap mire megszokom a hordását/súlyát annyira, hogy se jómagam se az adott esetben a fejem mozgását videón követők ne érezzék úgy magukat mint a részeges karatemester.

    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a látott videóban azért van ám a technikán kívül fennálló emberi változó is rendesen. Mindettől függetlenül nyilván lesz olyan, aki rosszul lesz tőle akkor is ha "tökéletesre" sikerül a cucc, nem hiába nem VR sisakban másztunk le a fáról.
    Temetni azért marha korai, pláne a látottak/hallottak/olvasottak alapján, ez így kb semmi.
    Mintha Győzike új szemölcséről cikkezne a Blikk.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák