Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz moleculez #23 üzenetére

    Azt nem tudom, hogy ez mennyire a KaiOS és mennyire az alatta levő hardver érdeme.
    Nekem volt anno Firefox OS mobilom, kettő is, és azt leszámítva, hogy alig volt 1-2 app rá, azért a rendszer elég stabil volt, és mint érintőképernyős telefon, egész jól működött - az Alcatel Fire E-t azóta is az egyik kedvenc mobilom. :B A KaiOS meg elvileg Firefox OS fork, szóval lehet, hogy csak egy jobb vas kéne alá.

    Jelenleg Sailfish-sel előretelepített mobil nem is igazán létezik, de ott a Sailfish X, és én az XA2-mmel jól elvagyok, stabil, működő rendszer. Inkább funkcióhiányos, mint lassú.
    Ebben Snapdragon 630 van és 3 GB RAM...
    Én annak nem látnám semmi akadályát, hogy ugyanezt megkapjam billentyűzetes kivitelben

    Az viszont egészen biztos, hogy a stock Android UI egyszerűen nem erre lett kitalálva, tehát vagy egy erősen custom Android kéne ide, erre szabott appokkal, vagy egy külön OS, szintén saját appokkal.

    [ Szerkesztve ]

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák