Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz KaiotEch #1 üzenetére

    Mi fog visítani? :)

    1-2. generációs Asetekem van 6 éve, és nem visít semmi se... Én visítok, mert ilyen hülyeségeket kell olvasnom.... :)

    Nem is láttak még ilyet, de már tudják, hogy szar lesz... Ez a PH...?

    Tegye már fel a kezét, akinek van/volt ilyesmi kompakt vízhűtője?, na az ő véleményüket elfogadom.

    SFF méretről beszélünk. Ez egy létező méret, kompakt gépekkel... Feltételezhető, hogy mivel az SFF méretű gépek inkább üzleti szegmensben vannak jelen, így oda készül ez a workstationokhöz.

    Mivel az Asetek inkább OEM-ként ténykedik...

    De feltételezhetően az SFFLabs rendelt belőle, mert lehet a világ egyes felén népszerűbb ez a formátumú megoldás...

    Én előbb ezt nézném meg, nem pedig csuklóból szaroznék.

    Én egy Asetek LCLC-t tettem egy i7-6700K-ra, stabil 4,3GHz-re húzva, nincs alulfeszelés és semmi... PS, rendereléshez használom. Push módban van rajta egy Cooler Mester alap venti.

    AIDA-n nézve felmegy 75 fokig, azt tartja, nincs delidelve sem.. Ezen lehetne csiszolni, meg egy jobb ventivel, de holnap át is szerelem, mert már ráfér... Ja és a procin is csak egy alap paszta van, nem is egy csúcsminőség.

    Idle viszont 40 alatt marad úgy, hogy ez a gép 0-24-ben üzemel.

    Kérdem én akkor, hogy ez a hűtő mire nem elég, amikor a jelenlegi procik alig fogyasztanak, és alig termelnek hőt....

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák