Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz KaiotEch #16 üzenetére

    Érdekes, nekem van 9cm-es ventim SFF gépben, de lehet 8-as. Forog talán 800-at, plafon 1000-es fordulaton üzemel.. Az a visítás?

    Nem visít...Gyere, teszteljük együtt ezt a visítás dolgot... Mert tudod mi visít? a 4cm-es venti, az visít... 4-5 ezres fordulaton.
    Láttál már ilyen ventit? :)

    [link] , vagy ilyet? úgy visítanak, hogy nem is hallani :U :) ... Hát nah, erre most mit mondjak?

    Mivel nem volt egyik sem a környezetedben úgy gondolom, kár is beszélni róla... :) Nehezen fogsz tudni véleményezni így. ( ha lett volna, akkor a megfelelő helyen feltűntél volna... )

    Ha viszont van szakmai tapasztalatod, kérlek oszd meg velünk :) mert eddig ezt nem tapasztaltam.

    @ricsi99: Nem értem miért kéne 6cm-es ventit tennem rá. 92mm-es megy erre alapesetben, és vastag radis, nem a szimpla, ezáltal a hőátadó felületét kell nézni. És most nem tudom kimatekozni, de a jól sejtem ez még nagyobb felületet képez, mint az én szimpla vastagságú 12-es radim.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák