Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    (#1) zsolt501 : Thinkpad-nél ezt inkább meg sem kérdezted volna...

    2 észrevétel:
    1. Jól látom, hogy jobb oldalra került a hűtés?! Szóval ha mégis egérrel használom, akkor majd télen jó lesz kézmelegítőnek. Nyáron meg így jártam?! :F :U

    2. Azzal, hogy nincs DVD önmagában nincs gond, de a helyét is kinyírták.. így felejtős a Caddy is. Nem túl pozitív.

    Erre bárki mondhatná, hogy na de ott az mSATA opció. Igen, de ezt úgy vettem észre megint nyomorítják. Tehát WWAN-t tesznek bele és akkor bukta...nincs hely...vagy nincs WWAN+mSATA SSD...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz buvartacsko #17 üzenetére

    Én még nem próbáltam, de macbook-al van más gondom. Nem tudok rajta dolgozni. Nem készítenek rá olyan fejlesztőeszközöket, illetve egyéb más kapcsolódó dolgokat amire szükségem volna. Tehetek rá windows-t, de az nem az igazi. Virtualizálhatnék, de akkor megint csak bonyolítom feleslegesen az életem.

    Amúgy teljesen közömbös vagyok a macbook-al... akár még jó is lehetne... a garancia mondjuk drága... de amúgy hardverileg nem rosszak...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák