Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz |DavidWoody| #40 üzenetére

    :D

    Pl mi, de tudod Te komolyan 10k-val olcsóbban veszel Gyári SSD-t mint amúgy vagy Ramot? Hol? 5 - 600 K egy T420 újonnan van ilyen, de ez általában beszerzéseknél 300 000 Alatt van, pláne ha sokat vesznek, mert ha egy ilyen 5 - 600k-ért jön az egy egy db lesz és egyedi megrendelésre, ilyenből nem nagyon van hegyekbe egy nagykerben sem.

    Ha elavul vesznek újat. Ahol én dolgoztam így működött

    Igen de nem az 5 - 600k-s kategóriában hanem a feléért, vagy Te nagyon nagyon jó helyen dolgozhattál, ennyiért általában inkább WS notebookot szoktak venni. Nem egy irodai felhasználásra szánt business gépet.

    Meg ne haragudj ugyan nem Magyarországon ,de én most csináltam pár ilyen beszerzést, mostmár 450 körüli HP, 100 Dell 30 Lenovo meg 10 körüli MacBook van a cégnél (2007 - 2014 közöttiek). A lényeg hogy ezekkel még itt is spórolnak, pedig itt 3 évente kötelező csere van.

    (#41) buvartacsko

    Szerintem meg egy topikba nem éppen szerencsés beírni:

    viszont minden thinkpad fannak üzenném hogy a macbook trackpadje + osx kombó keményen odaver a pöcökegérnek. főleg ennek az új változatnak ahol a touchpadbe vannak integrálva a gombok. :) (ex-thinkpad user, elegem lett a lenovo fasságaiból, meg hogy kiherélték a kedvenc gépem az évek alatt)

    Na akkor Te amúgy ismered a Szerintem szót? Mert Szerintem nem kellene kiindulni kettő márkából pláne úgy, hogy a MacBook sok mindenre jó vállalati felhasználásra pont nem.
    Ha legalább oda írnád, hogy szerinted kijelentetted, én sem értem miért sokkal jobb a MacBook Pro, pedig kb 20 fajta gép van a cégnél, és van is tapasztalatom. Szerintem

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák