Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz BabMester #35 üzenetére

    Értem és ezen felül hány notebookot használt a kolléga huzamosabb ideig, mondjuk legalább 1 - hónapig?

    (#36) Tikakukac

    De sőt vannak nagyon sokan, csak azért hagyjuk már, hogy megint láttam kétnotebookot, és az egyik szerintem jobb, akkor aztán csak az a jó.
    Tudom, hogy Te is régi motoros vagy nem is neked szól, csak hagyjuk már megint a szokásos csak egy a jó. dolgot.

    Minden gyártónak az a célja hogy lehúzzon ez tény.

    (#38) dabadab

    Pont ez az a cégek a legtöbb azon spórol mi is, hogy nem a HP/Dell-től vesszük meg a memóriát, hanem külön, mert pl az utóbbi 150 Notebookos beszerzésnél a HP kb 100 ezer Ftért akarta adni a memória, meg az SSD bővítést (250 GB körüli SSD) meg képenként 8 GB ram volt a kiírásba, ezt simám Samdunk 840 Pro-val meg Kingstom memóriával 70 000 Ft- értékű valutával megoldottuk 150 gépnél nagyon nem mindegy ez sem. És sztem jobban jártunk sokkal mintha a HP-től vettül volna.

    Sokan spórolnak ezzel. Pláne ha sok gépet vesznek.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz BabMester #35 üzenetére

    Szerintem ezt az infót nem fogja befogadni a szervezete. Nem szaroztam semmit. Azt sem mondtam hogy mindenhova MacBookot kell venni. Szóval egyáltalán nem értem a reakciót, kár hogy nincsen troll szűrő. Azt sem értem miért én vagyok az off topic, amikor Ő tolja a HP szöveget. :( Na mind1. lezártnak tekintem.

Új hozzászólás Aktív témák