Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz martonx #20 üzenetére

    Én csak azt nem értem, hogy miért kell minden egyes alkalommal megtámadnotok azokat, akik nem vr fanok?Miért nem lehet ezt kulturáltabban intézni?
    Nálam is előfordult -pont ennél a címnél-, hogy kifejeztem abéli sajnálatomat, hogy csak VR és így esélyem sincsen értemben kipróbálni, erre konkrétan lehülyéztetek, mert szerintetek ez a jövő és aki nem ért veletek egyet, az minimum hülye.. Értem én, hogy örültök annak, hogy jön a drága hardveretekhez egy -újabb?- értelmes cím, de fölösleges ez a meddő pozícióvédelem. Nem kell mindenkinek ugyanúgy látni a dolgokat, és még csak az sem kell, hogy ugyanazért rajongjon, de leszólni ezért a másikat szerintem elég kiábrándító.
    Hogy a játékra is rátérjek kicsit, szerintem elég jól néz ki, de igazából az irányítás tekintetében így monitoron nem láttam olyat, amit lapos kijelzővel és egérrel ne lehetett volna megoldani. Elfogadom, hogy elég nagy -aránytalanul nagy- macera lett volna, és most a 300k VR szettet kell megtolni egy kicsit, de ettől még bízom benne, hogy ha valaha lesz HL3, akkor az nem lesz VR exkluzív.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák