Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

(#1) k3nnny

k3nnny
(újonc)

Csak meg indul a fejlődés!
Remélhetőleg árban is elfogadható lesz :))

Miért teszed ezt velem IE?

(#2) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

Ezt nem értem: "nem igényel sem PC-t sem okostelefont a működéshez"
Akkor mit nézek rajta? Vagy erre csak filmet lehet rátolni, kész? PC játékhoz ha nem jó, akkor kuka. ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) whYz válasza ViZion (#2) üzenetére

whYz
(PH! addikt)

Valoszinuleg olyan lesz mintha lenne benne egy beepitett okostelefon amit nem tudsz kiszedni.

Mondjuk, hogy igy mi ertelme van azt nem tudom, mert akkor inkabb mar veszek egy pixel-t es egy daydreamet es akkor tobb mindenre tudom hasznalni.

(#4) Cifu válasza ViZion (#2) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A Daydream VR alkalmazással dolgozik, tehát olyan, mintha egy Daydream VR telefont használnál. Csak éppen nem kell hozzá telefon, mivel a szemüvegbe van integrálva minden. Per pillanat egyébként pár nem túl acélos alkalmazáson túl tényleg csak VR videók megnézésére alkalmas a Daydream VR...

@whYz: Csak ne felejtsd el, hogy ide jobb lenne minimum QHD kijelző, ami például rögtön csak a Pixel XL-ben van...

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#5) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Ennek örülök, mert nincs okostelefonom, és nem is kell.

Zuckerberg az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője

(#6) PandU válasza ViZion (#2) üzenetére

PandU
(újonc)

Ahogy olvastam nekem is ez a mondat szúrt szemet, így gondolom elég limitált lesz a felhasználási lehetőségek sora... :))

[ Szerkesztve ]

(#7) Cifu válasza PandU (#6) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Minden alkalmazás, amely Daydream VR kompatibilis, használható lesz. Ennyi.

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#8) kpbendeguz válasza whYz (#3) üzenetére

kpbendeguz
(fanatikus tag)

Jobb képminőség alacsonyabb áron, ez az értelme.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.