Hirdetés

2018. október 19., péntek

(#1) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Mi az a gépedben!Csak nem egy ufó? ;]

Na látja ezt szeretem magában,hogy nem szopogat,a kemény nyalókát is úgy harapja ketté mint a pillecukrot!

(#2) KillHates

KillHates
(PH! nagyúr)

varázsgomba!

(#3) skitzoo válasza Televan (#1) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

Nekem kifejezetten tetszik. :))

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#4) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Ez a hűtő tipikus esete annak, hogy jól nez ki de otthonra nem venném. :)

HELP = Hozz Egy Liter Pálinkát

(#5) zolee5016 válasza Televan (#1) üzenetére

zolee5016
(őstag)

Cooler hypster Master

Az a baj velük,hogy a beharangozás után kb fél év mire rendelhető....pl h500p

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) Televan válasza skitzoo (#3) üzenetére

Televan
(PH! kedvence)

Egyedi lesz tőle a config az nem kétséges.Nekem is tetszik,de azért a mostanit nem cserélem le.

Na látja ezt szeretem magában,hogy nem szopogat,a kemény nyalókát is úgy harapja ketté mint a pillecukrot!

(#7) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

"Érdekesebb az egér, amelyben egy PixArt 3360-as szenzor dolgozik, oldalán pedig egy rejtett digitális pad is helyet kapott a hüvelykujjunkat támasztó gumipanel alatt, némi extra irányítást biztosítva MOBA és MMO játékosok számára."

Ezt a képet is be lehetett volna tenni:

Kíváncsi lennék rá, mennyire használható!

Az interpolált 24000 DPI viszont nagyon nem szimpatikus, az amúgy akár jó egerüket ezzel a húzással egyből gagyisítják sokak számára.

(#8) Thryash

Thryash
(tag)

Ez az UFO alakú kúler marha jó lett. Ami viszont nekem a Cooler Masternél a legpozitívabb volt, az az, hogy a sokat kritizált H500P kapcsán hallgattak a vásárlói visszajelzésekre, és az a verzió, amit most mutattak be belőle, már sokkal jobb háznak tűnik. :DDD

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#9) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Visszapörgették az időt a CM-nél? Ez a csiricsáré hűtő és formája a 90' évek végének Thermaltake UFO hűtőit juttatja az eszembe.

A billentyűzetre már megint egy rakás feleslegesen drágító ficsőr került, pedig jó lenne. De mind 1 is, mert úgyse lesz belőle magyar kiosztású.

A Headset is jól néz ki, de ez is dettó, inkább no comment... Használója fél éven belül megunja a felesleges ficsőrt tekergetni és amint kijön egy újabb egy másik teljesen felesleges ficsőrrel, már kukázza is.

Néha az az érzésem, hogy direkt a kukának gyártják ezeket, nem a felhasználóknak... :D :N

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#10) rottenbull válasza SunMount3r (#9) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

Ez a Tt huto max akkor hasonlo ehhez, ha becsukom a szemem.

(#11) tatu9 válasza KillHates (#2) üzenetére

tatu9
(kvázi-tag)

Első ránézésre azt hittem BT hangszóró. Annak még elmenne, de cooler??? :U

Rise and Shine, Mr Freeman

(#12) Weareus

Weareus
(őstag)

Én a fejest el bírnám viselni. 7.1, állítható egérérzékenység, etc.
Még lehet, az ufo-kra is rá lehetne hangolni a frekvenciáját. :DDD

(#13) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Aztaku*va. Ez az ufo hűtés túlmegy mindenen amit eddig hűtés témában alkottak a gyártók. :D

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#14) VinoRosso

VinoRosso
(PH! addikt)

LOL, ez a gomba egy 1000 Ft-os kínai cooler az e-bayen, csak CM-ék rátettek egy műanyag ufót a tetejére.

(#15) dodx2121

dodx2121
(újonc)

elég jol néz ki a proci hűtő de szerintem masziv is

[ Szerkesztve ]

hanko istván

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.