Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) szabage

szabage
(tag)

Hűha :C Ez a menő nem a mac:D

[ Szerkesztve ]

(#2) szuper-t

szuper-t
(őstag)

Ejja álmaim notija de az a Win7 nevetséges rá aki ilyet vesz az tuti valami megbízhatóbb Linux operációs rendszert rak rá ;]
Na jön valaki túrázni?:D :C

(#3) Gaga_30 válasza szabage (#1) üzenetére

Gaga_30
(tag)

Ezt kivételesen nem menőzésre használják, hanem munkára - ahol valóban szükség van ilyen ellenállóképességre.

(#4) mickemoto

mickemoto
(senior tag)

Minek kell bele 5650-es kártya :F

A tudás hatalom! A nem tudás a hatalom vak és engedelmes kiszolgálója! Minden emberben két farkas lakozik!" És az a farkas fog fölé kerekedni a másiknak, amelyet éppen etet az ember!

(#5) bartucc

bartucc
(addikt)

Ez aztán olyan laptop, ami bírja a gyűrődést!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6) beef

beef
(aktív tag)

Nagyon brutális jószág :)

A "robosztus"-t pedig javítsátok, mert "robusztus" van, előbbi nem létezik.

(#7) Kendek válasza mickemoto (#4) üzenetére

Kendek
(nagyúr)

Valószínűleg azért, hogy annyival is több fogyjon abból a GPU-ból, drágábban adhassák a notebookot, és az akkuidő is rövidüljön némileg, ha már úgyis olyan sokat bír. :DDD
De a fogalmazásból az tűnik ki, hogy ki lehet kapcsolni és átlehet váltani az integráltra. Bár valószínűleg a felhasználást tekintve nincs szükség különösebben rá.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#8) z0d1AK

z0d1AK
(veterán)

10-ből 9 Bear Grylls is ezt ajánlja:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9) negyedes

negyedes
(addikt)

Miert sporolnak ennyire az ssdvel? igen elferhetett volna egy.......... :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#10) szabage válasza Gaga_30 (#3) üzenetére

szabage
(tag)

persze csak vicceltem, mind ezt, mind a macet használják komoly munkára is.

(#11) Solten válasza mickemoto (#4) üzenetére

Solten
(őstag)

Mert van hozza hely... :D Prozaibb ok lehet hogy a felhasznalo (katona, hegymaszo, eletmento, stb) szabad perceiben FPS-ezhessen... :D

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#12) szuper-t válasza negyedes (#9) üzenetére

szuper-t
(őstag)

Mert a merevlemez még mindig megbízhatóbb mint 1 ssd?:)
meglehet :K
ha szétvered a winyót arról még vissza tudják állítani az adatot de 1 ssd(Flash) modulról?:)

(#13) Napfénysüti válasza mickemoto (#4) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Ezt én se értem. :U Amúgy jó kis gép.

Més que un club!

(#14) Probber válasza szuper-t (#12) üzenetére

Probber
(őstag)

Ez is igaz. De egy ártalmatlanabbnak tűnő elejtés-től is megsérülhet egy merevlemez, míg az SSD ezt gond nélkül átvészeli, mivel nincs benne mechanika.
De az is biztos, hogy ebben a notebook-ban biztosan jól kivan párnázva a merevlemez.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#15) szuper-t válasza Probber (#14) üzenetére

szuper-t
(őstag)

Az SSd még nem életképes ilyen téren hacsak nem öntik telibe epoxigyantába :D

(#16) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Ezt a nagy batár valamit !! :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#17) Cs_Laci válasza szuper-t (#15) üzenetére

Cs_Laci
(senior tag)

Valahogy nehezen tudom elhinni, hogy az SSD kevésbé megbizhato ilyen helyzetben mint a HDD. 3800 USD-be meg igazán beleférhetett volna. De meggyőzhető vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#18) szuper-t válasza Cs_Laci (#17) üzenetére

szuper-t
(őstag)

Én is meggyőzhető vagyok:D
a megbízhatóságot olyan alapokra építem h a flash chipet ha ketté töröd akkor arról már semmit le nem lehet menteni míg merevlemeznél ha 4 felé is töröd és elég fontos adatok voltak rajta visszanyerik az információt róla:D
Bár igaz ami igaz ha az árat nézzük lazán elfért volna benne:)

(#19) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Brutális hogy néz ki :) Ezen akár egy tank is átmehet. Nem semmi! Úszva laptopozni egy érdekes élmény lehet :D

(#20) Quan-Chi

Quan-Chi
(őstag)

na igen, ez már egy profi eszköz :K sajnos itthon jóval többe fog kerülni mint amit a cikkben írtak :O

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#21) Kapanyél

Kapanyél
(őstag)

Azért kell az erős videokártya bele, mert ezt a gépet leginkább építésvezetőknek veszik, nem túrázgató fiatalok és nem is a hadsereg. A CAD-es 3D-s alkalmazások meg szeretik az erőforrásokat megkajálni.

(#22) Integra

Integra
(titán)

egész jó, de ez a kijelző felbontás egy vicc..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) kételkedem válasza Integra (#22) üzenetére

kételkedem
(addikt)

Éjjellátóval a fejeden, hason fekve valami mocsárban pont elég! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24) ddekany

ddekany
(addikt)

Biztosan kibírja ha beleesik a betonkeverőbe, de gyanítom pár év alatt ezek is ugyan úgy bekrepálnak mint a sima notebookok amiket szobában használ az ember... (Azaz nem a körülményektől, hanem mert-csak... alaplap csere, stb.) Amúgy miért ennyire vastag egy ilyen? Ha kazánlemezből csinálják az alját :DDD, ez már akkor is vastag.

[ Szerkesztve ]

(#25) Gyula84

Gyula84
(veterán)

Önvédelmi fegyvernek is jó és még tönkre sem megy. :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#26) Kapanyél válasza ddekany (#24) üzenetére

Kapanyél
(őstag)

Erős vas 11 órás üzemidővel. Szóval az akkutól vastag elsősorban. Részben pedig a rázkódáscsökkentős-szigetelt váztól.

(#27) Integra válasza kételkedem (#23) üzenetére

Integra
(titán)

szerintem az éjjellátót meg a kijelzőt együtt te sem gondoltad komolyan..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) bypet

bypet
(tag)

Korábbi verziót használok, nagyon jó, viszont amit megemlítenék:
- a touchpadet és az érintőképernyőt izomból kell nyomkodni, elég érzéketlen és pontatlan
- az akku iszonyú sokáig bírja
- a billentyá kiosztás nem szerencsés, nekem a kurzor bill-ek sehogy nem állnak kézre, ennél a változatnál nem tudom milyen az elhelyezés
ezeken kívül viszont tényleg nagyon jó kis masina, élvezet vele dolgozni
üdv

**

(#29) Quan-Chi válasza bypet (#28) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

nálunk a suliba is van 1 régebbi típus, zajt és rezgést mérnek vele ( vagyis a hozzá csatlakoztatott eszközzel ) ugyebár a nagy rezgés és vibrálás nem igazán tesz jót egy mezei notinak ... szóval muszáj ilyet használni , nekem tetszik és az érintőképernyőjével sincs gond , egy ilyen lekerekített végű alu pálcával szokták nyomogatni ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#30) Cs_Laci válasza szuper-t (#18) üzenetére

Cs_Laci
(senior tag)

Azért olyan a ház, hogy ne 4 felé töve kelljen adatokat visszamentened :D És akkor már jobb ha ellenáll a rázkódának :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.