Hirde​té​s

2018. május 24., csütörtök

(#1) Valdez

Valdez
(őstag)

Hát 39 db-t nem mondanék halknak.

(#2) cain69 válasza Valdez (#1) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

92mmes venti van rajta, szóval valamit valamiért.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#3) Duliee válasza Valdez (#1) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

39 db-ot én se, 39dB-t se.

Redmi Note 5 4/64 - coming soon

(#4) Tyrel

Tyrel
(senior tag)

Azt lehet tudni hogy az elvileg pár hónapon belül érkező Ryzen 2-nél mi lesz a stratégiájuk? Az X-esekhez megint nem fog járni semmi sem?

Igazán ha proci mellé adják ezeket, gyári hűtőnek sztem kifejezetten jó megoldások és értékelendő, hogy foglalkoznak ezzel is... deee a kompetitív CPU hűtő piacon, önálló termékként, azért már elég más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#5) Duracellm... válasza Tyrel (#4) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Én örültem, hogy nem kaptam 50 usd értékű ajtótámaszt a CPU-hoz, az viszont kellemetlen volt, hogy start után hónapokat kellett várni, mire lett választék AM4 kompatibilis toronyhűtőből.
Következő szériánál szerintem már bőven megfelelő, ha külön kell megvásárolni valamelyik megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#6) Tomi_Sci válasza Duliee (#3) üzenetére

Tomi_Sci
(őstag)

Sőt még 39dBA is elég kellemetlen ;]

Következő kolléga sorban áll az SPL-lel.

[ Szerkesztve ]

(#7) hokuszpk válasza Valdez (#1) üzenetére

hokuszpk
(őstag)

ez nem is a zajszint, hanem a piacradobott mennyiseg.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#8) Taranti

Taranti
(senior tag)

És mi lesz a következő "gamer" kiegészítő? Rúzs meg szempillaspirál? ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#9) Starchm válasza Taranti (#8) üzenetére

Starchm
(tag)

RGB-s ssd ami használat alapján változtatja a szinét.

[ Szerkesztve ]

i7 3770k, Z77 extreme 3,2x4 Kingston ECC, 2x4 Kingmax,MSI GTX970, Lite-On 256GB SSD, WD Green 2TB, CM HAF932, ZUK Z2 pro unl. + 3.5.516

(#10) GoldhandRent válasza Starchm (#9) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Új állapotban meg zöld, ha már szetnyutted piros :D nincs több átverés ;]

i5 6600K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

(#11) Blazs120gl válasza Taranti (#8) üzenetére

Blazs120gl
(fanatikus tag)

"És mi lesz a következő "gamer" kiegészítő? Rúzs meg szempillaspirál? ;]"

Ááááh. Homokozólapát, vödör, focilabda. Az AMD szerint úgy is mindenki hülye, aki nem bányászik(kicsit sarkítottam, de csak egy kicsit :D), tehát aki játszani akar, az menjen le a grundra.

[ Szerkesztve ]

(#12) TIT válasza Duracellm... (#5) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Ajtótámasznál picit jobbak,veszel 7 ropiért egy hűtőt tök ua.mint a gyári,csak halkabb és ha már veszek egy procit nem kevés pénzért akkor adjanak már hozzá hűtőt,ha az intel megtette ugyanannyiért kb.
Nincs kedvem centizgetni a külön hűtőt,hogy befér-e a házba.

(#13) actival63 válasza TIT (#12) üzenetére

actival63
(fanatikus tag)

:F

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#14) mepet

mepet
(PH! addikt)

Minek az RGB? Ki akarja, hogy intel színűen világítson az amd-t? ;]

(#15) Mirman válasza TIT (#12) üzenetére

Mirman
(őstag)

Azért aki megvesz egy 50k+ os Ryzen x-et annak nem hiszem hogy gondot okozna az hogy nincs mellé gyári hűtő .

(#16) hypno skate

hypno skate
(fanatikus tag)

Ez szinte ugyanaz a hőcsöves hűtő, amit már vagy 15 éve csomagolnak a combosabb processzorok mellé (na jó, a lamellák kicsit nagyobbak), csak végre azt a kis 70 mm-es 6000-et pörgő turbinát lecserélték egy értékelhető méretű ventilátorra.

Amit már én is megtettem évekkel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#17) TIT válasza Mirman (#15) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

De gond mert pont azért mert 65 ropi még fizethetek a hűtőért+férjen be.
Mindig volt hozzájuk gyári hűtő,nem tudom mit spúroskodnak,főleg hogy az intel ad ugyanannyiért.

(#18) Tuvok85

Tuvok85
(újonc)

Amit én kaptam a Ryzen 3 hoz még "TURBO" sebességen is hangtalan. Full sebességen meg épp hogy hallani, úgy hogy nincs a házon az oldallemez.

(#19) Duracellm... válasza TIT (#12) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Esetemben a memóriák miatt nem kompatibilis a lappal csak a legkisebb (spire), így tényleg csak ajtót támasztani lett volna jó ha nem "üres dobozzal" jön a CPU.

Pont emiatt, az alaplap-memória-CPU megérkezése után volt értelme hűtőt keresni hozzá.
Hatalmas szerencsém volt, mert az egyetlen kompatibilisnek ítélt hűtővel, mindhárom kiterjedésében mm-nél is kisebb hely maradt a hűtő és a ház egyes pontjai között. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Thryash

Thryash
(tag)

Nagyon fenszi, meg RGB meg minden, de szerintem ha én pénzt adnék ki egy hűtőért, akkor az ennél tuti, hogy komolyabb lenne...

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#21) Z10N válasza Duliee (#3) üzenetére

Z10N
(PH! addikt)

:DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#22) Dvix

Dvix
(kvázi-tag)

Jól néz ki. Idehaza még nem találkoztam külön csomagokban ezekkel a coolerekkel. Az én AM4-emhez a BeQuiet totony hűtőm még passzol is dizájnban! De meg kell hagyni egy ilyet én is megnéznék/hallgatnék magamnak. :) :K

(#23) IntelliSense

IntelliSense
(lelkes újonc)

7700K-val kompatibilis ?:D

(#24) wsanyi válasza TIT (#17) üzenetére

wsanyi
(fanatikus tag)

Az intel? Mióta ad az intel a K-s procikhoz hűtőt??? Az AMD pedig mióta nem ad a Nem X-es Ryzenhez? Kivéve 1500X, ahol szintén ad, mert 65W a TDP-je. ;)

@IntelliSense #23:

Erre gondoltál?

A10 7700K

Akkor valószínűleg igen. Godnolom, AM3+/FM1/2/2+/AM4 kompatibilis a klipsz miatt (a kép szerint nem csavaros megoldás).

[ Szerkesztve ]

Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

(#25) figoa válasza hypno skate (#16) üzenetére

figoa
(tag)

igen,de teljesen esztetikus is lett (mar akinek ez az)

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#26) figoa válasza IntelliSense (#23) üzenetére

figoa
(tag)

persze.csavarok nelkul :D
paszta es kesz...fekvo hazban

[ Szerkesztve ]

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#27) figoa válasza Duliee (#3) üzenetére

figoa
(tag)

:) egyebkent tenyleg hangos kisse. de az intel gyari hutonel halkabb picivel velemenyem szerint.

(#28) figoa válasza figoa (#27) üzenetére

figoa
(tag)

hello.
valaki esetleg kuldene egy videot PM. ben mukodes kozben ?
hogy tudjam masnal mit produkal

koszonom

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.