Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tigerclaw #2 üzenetére

    Hát nem akarlak elkeseríteni, de mint hordozható számítógép, egy ilyen kis netbook használhatóságban ver mindent... Gyakorlatilag bármilyen feladatra alkalmas némi kompromisszummal (igen, nemcsak pasziánszra), de nem kell max 2-3 óra után konnektor után rohannom, és az 1,3kg-os súly is elég korrekt, és töltőt se kell cipelni mellé. Otthon meg gyilkolni ott az erős asztali gépem... Szerintem egy netbook árát nézve, ez messze nem luxus... (Egy MSI U123-am van egyébként..)
    Az hogy az Intel szopatja az NV-t, hogy próbálja ellehetetleníteni az ION-t, nekem se tetszik, de ez van.... (Amúgy ilyen gépbe nem értem minek erősebb GPU, csak a fogyasztást növeli... HD-filmet nem ezen kell nézni, bár az Atomból igazán alkothatnának egy duplamagos, legalább 2Ghz-es verziót, nem hiszem, hogy nagyon földhözvágná ezeket a gépeket, hogy 2,5W helyett kérne max 6-ot... Csak tudom, akkor kutya nem venné az ULW meg hasonló cuccokat aranyárban... ) Az ősrégi csipszet pedig tényleg nem a legjobb, de annyira nem is ősrégi, a GMA950 ilyen gépbe elég, egyedül az 5,5-6W-os TDP-je sok picit, de így is pofátlan akkuidőket lehet elérni vele... 2GB ramot is támogat, mondhatni megfelelő, de ezekbe az újabb gépekbe ha jól veszem ki, már egy zsír új, modernebb van....

    (#3) szuper-t: Ezt mégis mire alapozod? Van egy U123-as windem, és teljesen elégedett vagyok vele... Teljesen korrekt darab, a gyenge touchpadot leszámítva... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák