Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz sb #25 üzenetére

    Semmit, csak annyit, hogy ha valaki frissít, akkor azért nem akkora a világvége, mint amit itt előadnak páran. Ha annyira hatalmas lenne a probléma, mint amennyire a legtöbb hozzászólás képmutató, akkor szerinted nem kezdték volna a nagy cégek kidobálni az Inteles gépeiket? De.
    Nyilván az Intel elrontott egy halom dolgot, de ugye azt azért nem gondoljátok komolyan, hogy az AMD tökéletes lenne... Ugye. (Tudom, ne is mond most majd az jön, hogy jajj ilyet én, te ő nem írt, csak fikáztatok... Meg is érdemli az Intel, csak már uncsi, a hülye gyerek stílus ennyi.. )

    Volt amire a Zen-t is patchelték, meg nyilván lehet tök más rés benne amire majd 3 év múlva derül fény, de addig egyenlőséget tenni a tudott/alátámasztott tények meg a "tudjuk, hogy úgyis van, az NSA se hagyná, hogy ne legyen..." gyíkemberes kocsmai okoskodás közé... ez erős.

    Ehhez képest pont ezt tolják itt páran, persze csak akkor ha valamelyik gyártót szidni kell... Ha meg nem akkor azzal jönnek páran, hogy nem értem mit akarsz, ja most pont Te... Ha megjelenik egy AMD cikk, vagy egy Intel cikk, akkor mint hülye gyerek a nevelőben elkezdenek okoskodni...

    Értem én, hogy fikázni kell ész nélkül, mert ez a manapság a köztudat, de akkor is....

    kb ez a szint:
    Jellemzően USA/Kanada cégek csinálják ezt, mert ott minden poént úgy fújnak de, mintha világvége lenne, kisebb játék, és egyéb fejlesztő cégekre jellemző, hogy ezt csinálják, ezek is csak ott, ahol távolról, pl Európából dolgoztatnak, mert nem bíznak meg az emberben. Az más kérdés, hogy a saját irodáikban már annyira nem cserélgették a MacBook Pro-t AMD-sre, ja mert nincs a Linux-ot meg nincs kedve megtanulni, képmutató...

    Na de ha végképp nincs muníció, akkor elveszünk egy 1974-es cikket, amiben a szegény AMD-t....

    Ja és ha végképp nem tudsz semmit mondani, akkor jön a kék, piros, sárga meg a tököm se tudja milyen szemüveg....

    Na hagyjuk már a képmutatást.... Mert uncsi...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák