Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hallador #18 üzenetére

    Update-ek nélkül egy pár soros JavaScript kóddal ki lehetett használni... Ez ma az átok npm mellett meg mert újabban az a menő, hogy egy képet úgy jelenítünk meg, hogy behúzunk 600 hülye csomagot meg ezer meg egy dependencyje van a dependencyknek, azért nem éppen egy elhanyagolható mértékű veszély, akármennyire is szeretnénk, hogy bagatell legyen. Nem azért nem tetszik, mert juj intel, nem szeressük pfuj pfuj kakis, hanem mert kurva nagy baj, azért.
    Meg mert lassan heti szinten jönnek az új variánsok, ami azt jelenti, hogy nem lehet tudni, hogy konkrétan mennyi van, amit nem ismerünk, de létezik, használják és működik. A fél világ lyukas procin fut. Úgy, hogy jelenleg semmi sem értékesebb, mint az adat. Akárki akármit mond, ez baj.
    És de, téged, mint átlag, egységsugarú user is érint, ez is el lett magyarázva már itt a fórumon is ezerszer. Ha nem közvetlenül, mert mákod van, akkor közvetetten, de érint. Kivéve ha a pusztában élsz és még áram sincs, de akkor meg nem tudnál ide se írni, tehát ezt kizárnám a lehetőségek közül.

    Az a másik kérdés, hogy személy szerint nagyon drukkolok, hogy leessen az intel részvény a béka segge alá, de csak nem akar a rohadék. Igen, azért, mert venni akarok. :D
    Amikor az AMD volt padlón, még a ryzen előtt, pont nem álltam úgy, hogy vegyek (pedig alartam), azóta is basz az ideg, úgyhogy most nagyon drukkolok, hogy legalább az intel essen már be, de úgy néz ki, nem fog. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák