Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz opr #17 üzenetére

    Meg pláne, hogy ezek a lyukak olyanok, a legtöbb esetben, hogy távolról nem annyira vagy komoly háttérhatalommal támadható, szóval nem, nem kisemberek ellen van. Én is ismerek olyan egyedi cégeket, ahol a PC-ket AMD-re cseréltették, majd gyorsan rájöttek, hogy ez igazából felesleges lépés volt, mikor rájöttek, hogy ez pénzkidobás volt, akkor abbahagyták.
    Jellemzően USA/Kanada cégek csinálják ezt, mert ott minden poént úgy fújnak de, mintha világvége lenne, kisebb játék, és egyéb fejlesztő cégekre jellemző, hogy ezt csinálják, ezek is csak ott, ahol távolról, pl Európából dolgoztatnak, mert nem bíznak meg az emberben. Az más kérdés, hogy a saját irodáikban már annyira nem cserélgették a MacBook Pro-t AMD-sre, ja mert nincs a Linux-ot meg nincs kedve megtanulni, képmutató...
    Szóval ezt annyira nem fújtam fel.
    Linux-ra, VMware-e van már megfelelő/értelmesebb javítás a Biosaim is 2020-asok a Windows-t meg nem használom.
    Értem a minden rossz amiről nincs jó hír, de azért a hülyeségnek van határa.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák