Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Kon #1 üzenetére

    Jó észrevételek, az utsó kép nálam is 90°-kal el van forgatva. Bár első pillantásra azt hittem fekvő ház, csak utána esett le, hogy az asztal nem lent van... :)
    Az a rövidített nevű proci egy 3700X, ha a gép árára kattintasz, a linken levő konfigban legalább is az van listázva. Azért egy 3700X mellé ciki egy RX580-at tenni, nem igaz, hogy egy RX5600Xt nem fért volna bele...10%-kal dobta volna meg a konfig árát, cserébe tényleg elég FHD-ra... vagy ha mindenképp ez az árszint kell, akkor inkább egy R5-3600-ast tettem volna be egy RX5600XT vagy RX5700 mellé, és az ugyanannyiból kijött volna...

    Vajon miért úgy rakják össze ezeket a boltos konfigokat, mintha nem értenének hozzá hogy mit mivel érdemes párosítani? Ja tudom már, raktársöprés...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák