Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz Kansas #2 üzenetére

    :R

    "
    Azért egy 3700X mellé ciki egy RX580-at tenni, nem igaz, hogy egy RX5600Xt nem fért volna bele...10%-kal dobta volna meg a konfig árát, cserébe tényleg elég FHD-ra... vagy ha mindenképp ez az árszint kell, akkor inkább egy R5-3600-ast tettem volna be egy RX5600XT vagy RX5700 mellé, és az ugyanannyiból kijött volna..."

    Teljesen igazad van, azért már egy 5600XT alap egy mai új gépbe AMD vonalon.

    Mellesleg amin csodálkoztam :
    Egy AMD 880K, 16GB DDR3 1600 Mhz ram, RX 570 ITX Sapphire Vga Doom Eternal : átlag 40-50 Fps High felbontás és medium látótávolság, az új Call MW2 ezen én is majd összecsináltam magam :
    Ultra textura és a high többi high felbontás 45-és akár 78 Fps között ingadozik Full Hd felbontásban.
    UI:

    Jól optimalizált motorok a titka ....
    Mindenesetre elég érdekes és amúgy jól játszható a single rész mindkettőben, persze ami tény hogy ez egy 2016-os gép és sok 2018-2020 -as játéknál a kis 880K sajnos CPU limitet ad,hiába van mellette 16 GB ram ( virágbolti verziókkal tesztelve !!!!! )
    De azért az elgondolkodtató ,hogy mostani áron egy kb 150000 Ft CPU ha lehetne még kapni és egy ITX-es Asrock alap alaplap ami új korában is 18000 Ft volt az ITX miatt.
    Szép teljesítmény

    De ez csak egy teszt volt, semmi több.
    Sajnos itt a 2015-óta meredeken emelkedő hw árak ami nagyon szomorú Mo-n.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák