Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

(#1) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)

"biznisz az egész világ és gémer benne minden ember?" :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Még mindig nem csúnya :))

(#3) Skizz

Skizz
(PH! addikt)

HD4670, 1920x1200-hoz? :F

(#4) nrgia

nrgia
(őstag)

NICE ! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) JanR válasza Skizz (#3) üzenetére

JanR
(PH! addikt)

Es gondolom az is Mobility - de ha tevednek javitsatok ki!

(#6) Thrawn válasza JanR (#5) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Az is az :K

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#7) Cerebellum válasza Skizz (#3) üzenetére

Cerebellum
(őstag)

Hát ezaz, gémer láptop, és egy COD2 megfekszik rajta natívban...

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#8) JanR

JanR
(PH! addikt)

Akkor a felbontassal kulonosebb gondja nem lesz, szerintem, de a jtekoknal mar...
Na mind1, MSI tudja.

[ Szerkesztve ]

(#9) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)

hát jah... a sima asztali 4670 alapfrekin sem villog annyira, inkább ahogy láttam a tuningpotenciálja miatt volt igazán jó vétel... ez meg visszafogott mobility verzióban jó ha mondjuk a wow-ot elviszi abban a felbontásban... de még lehet h azt sem... új játékokat meg el lehet vele felejteni magas minőségi beállításokkal... de mondjuk pókerjátékosoknak és pasziánsz-őrülteknek jó vétel lehet :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Ricco_hun

Ricco_hun
(senior tag)

Én eleve nem értem ezt az általános tendenciát, hogy a notebook-ok kijelzői sokkal nagyobb felbontásúak adott képátlón, mint a desktop monitoroké. Itt is 17"-hoz 1920x1200 :Y . Amikor egy kis jóindulattal is max. 1440x900-at tudok rá elképzelni. Miért jó ez, kérdem én? Hogy az adott mobil gpu-nak még nehezebb (lehetetlen) dolga legyen? Főleg, hogy ez egy gémernotbúk.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#11) bartucc válasza mephi666 (#9) üzenetére

bartucc
(PH! addikt)

Ez a vga sztem inkább 1280*800-ra lenne ideális. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12) adorjant

adorjant
(senior tag)

szerintetek csak 4870x2-vel lehet játszani? :)
azért a 4670-et még mobilváltozatban sem kell leírni.
az 1920as felbontás valóban nagyobb falat,de a noti-gamereknek még ez a párosítás is jónak számít...

(#13) mephi666 válasza Ricco_hun (#10) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

hát közelebbről nézi az ember és emiatt nem árt, ha apróbbak a képpontok... de akkor is itt egy mobil4670+ekkora felbontás szerintem hülyeség... itt nem az lesz az ember legnagyobb baja, hogy pixeles a játék, hanem hogy powerpoint bemutatót fog belőle látni :S habár ekkora felbontásban nem lesz szükség fsaa-ra legalább... :DD asztali pc esetén ekkora felbontáshoz minimum egy 9800gtx-et vagy 4830/4850-et javasolnék... kb olyan a szitu, mintha egy merci kasznit pl trabant motorral akarnál mozgatni :S (habár végülis nem kötelező natívban játszani, de akkor meg a felbontás a túlzás megint :S)

(#14) JanR válasza adorjant (#12) üzenetére

JanR
(PH! addikt)

De most nem "szerintunk" van, hanem egy gamer notirol beszelunk (by MSI) - es azon csamcsogunk, hogy abba miert Mobility 4670-et tesznek, ami asztali PC teren sem gamer VGA-nak szamit!

(#15) luw2win

luw2win
(őstag)

Mindenki szidja a felbontást, örüljetek,hogy tud ilyet is :D
Tudtom szerint lentebb is lehet venni :P
Bár én is feleslegesnek tartom, inkább vették volna lentebb és mindjárt olcsóbb lett vna az kijelző... :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#16) ^Clown

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ahhoz képest, hogy 17", csak 3,2kg...

(#17) t72killer válasza Ricco_hun (#10) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

A 17"-os notik felbontása, mióta a legelső ilyet láttam (4 éve) 1200*1920, nem értem, mi itt a probléma...

Bár igaz, ezt a VGA-t inkább egy 15.4"-os notiban tudnám elképzelni, 1050*1680-as vagy méginkább 900*1440es felbontás mellett. egy jó core2 procival. (nem inzultálni akarom, de sztem ezek a konfik a gyengécske turion proci oldaláról is véreznek, amikor az intel konkurrencia kb 40-50%-ot ver rá teljesítményben, azonos hőtermelés mellett)

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#18) Darth_Revan válasza Cerebellum (#7) üzenetére

Darth_Revan
(PH! kedvence)

És honnan jött ez a következtetés?

(#19) t72killer válasza Cerebellum (#7) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Azért a COD2 nem hinném, hogy megfektetné, a HD4670 egész jó grafikusnak számít mobilfronton. Nála igazán jobbat csak a 60+W-ot termelő kazán kategóriában találsz, pl a 9800M GTX-től csak kb 30%-kal marad el 3DMark-ban, ami nem rossz, ha azt nézzük, hogy a 9800-as 75W-ot termel, ez meg csak kb 30at.

(#20) littlelion21

littlelion21
(PH! addikt)

Gondolom lesz vagy 300-350k...

(#21) bocsika

bocsika
(senior tag)

Hali
Az EX625 ösben is ez a gpu van 512 ddr3 társaságában. Lengyelben már kapható és átváltva 225 EFt-ről indul. De Mo.-on nem lehet kapni. A GX733 min. ~300 ba fog fájni a nagy felbontás miatt.
Amúgy miért kell erőltetni ezeket a piros berakásokat. Engem pl. ez tart vissza hogy GX et vegyek. :D
Ez a 17" es natívban csak HD videóhoz jó. Játszani max 1280*800.
HD4670+P8600 , szerintem a Turion X2 még visszafog vagy ~10% , de legalább olcsóbb és jobban fűt. ;]

(#22) t72killer válasza bocsika (#21) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Nem tudok lengyelül, de jól hangzik :DDD. Kb ki lehet hámozni a szövegből, hogy a 2GHz-es T6400-hoz képest a P8600 azért szépen dob a 3D-s teljesítményen. Kár, hogy boltban még nemigen láttam:( (németajkú terület érdekel leginkább)

[ Szerkesztve ]

(#23) Jhonny06 válasza Ricco_hun (#10) üzenetére

Jhonny06
(PH! kedvence)

De legalább szép a képe, ez sem elhanyagolandó..

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#24) Digitalis

Digitalis
(senior tag)

Szerintem még mindig a GT725-széria a tutti nyerő.

Az egyik ok:
kijelző mérete 17 de, natív felbontása viszont 1680×1050 maradt. Nemcsak a panel olvashatósága lett így jobb, de a grafikus kártyának sem kell kínlódnia.

A másik ok:
GT725 grafikus lelke Mobility Radeon HD 4850 / 512 MB-nyi GDDR3... legtöbb új játék megse kotty, és az asztali változatokhoz hasonlóan 800 darab stream processzor található meg a mobil típusban is...

A harmadik ok:
Intel. Méghozzá Intel Centrino 2/ PM45/ 1066Mhz.

(#25) 64b0r

64b0r
(fanatikus tag)

Csak a WASD-t világították meg? Az meg mire jó (mókusvakításon kívül)? :F
Pont FPS-nél nincs szükség a billentyűzetre nézni... Illetve akinek szükséges, annak meg úgyis mindegy... :P

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#26) hyperspace válasza Digitalis (#24) üzenetére

hyperspace
(őstag)

teljesen igazad van. csak ezt a pirosat kene mar elfelejteni...

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#27) TheDragon007

TheDragon007
(senior tag)

De örülök is (a notimnak) ha ilyen 'gémer' laptopokról olvasok :U
Ezek szerint még mindig jól megvannak a p8400/9800m gts/17col wuxga összeállítások ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#28) ^Clown válasza bocsika (#21) üzenetére

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Engem teljesen más dolog tart vissza tőle, de ezt inkább hagyjuk :U

(#29) littlelion21 válasza ^Clown (#28) üzenetére

littlelion21
(PH! addikt)

Talán a pazar garancia-intézés...?

(#30) ^Clown válasza littlelion21 (#29) üzenetére

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Talán.

(#31) bocsika válasza Digitalis (#24) üzenetére

bocsika
(senior tag)

gt725
Juj, az a 2. kép. Még hogy piros, de már most úgy néz ki mintha megfakult volna. :D
Amúgy szerintem minnél nagyobb a felbontás annál jobb. Utálom a légykaki méretű pixeleket. Lejjebb tudja az ember a felbontást állítani de felfele nem, ott mindig van korlát.
Igazából a szívem csücske az ez: [link] De ennyit az életben nem adnék egy gépért. (Huje 300 as euró :O )

(#32) ^Clown válasza bocsika (#31) üzenetére

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Na igen, ezt nevezem én notebook-nak :)

(#33) Cleinor

Cleinor
(tag)

Hát én ha azt nézem hogy PC helyett használok notebook-ot akkor 140.000ért vásárolt ASUS F5SL-152-es-emmel nagyon meg vagyok elégedve...

Fallout 3-azok rajta és egyéb játékok is egész szépen futnak rajta... -Ati 3470-
Aki HC Gamer úgysem laptopolni fog... Ennyi pénzből ultrabrutál PC-t lehet összerakni, és egy "gyengébb" notit venni.

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#34) Cerebellum válasza Darth_Revan (#18) üzenetére

Cerebellum
(őstag)

Próbáld ki, és meglátod!

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#35) vanek

vanek
(kvázi-tag)

nah ki tudna 140ezerért max. 150ért egy tuti gamer gépet?összerakni

(#36) thief888 válasza ^Clown (#32) üzenetére

thief888
(kvázi-tag)

340-ér meg is kaphatod! :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.