Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Neovenator #47 üzenetére

    Persze tiszta sor. Én a felsorolt alkatrészekhez mondtam, hogy azokhoz egy ITX ház már közel uATX méretet eredményezne. Ezért is említettem a Prodigyt és a 250D-t. Amúgy igaz. Nekem is volt nagyon kis méretű házam amit csináltam és az elég messze volt a uATX mérettől. ;)

    (#48) daa-raa: utálom a szarkazmusba oltott kioktató hangnemet. Tudom, hogy honnan indult az ITX és tudom, hogy nagyjából mire való. De mivel szóba került, hogy esetleg valakinek csak egy gépre futja és azt szeretné minden célra használni, így jogos volt a gondolatmenet, hogy mire nem jó, mire nem lehet használni, hogy ezt is figyelembe lehessen venni, mint véleményt. Nehogy valaki pusztán tetszésből, szimpátiából rossz irányba induljon el.

    A "Prodigy nem valódi mITX" meg hülyeség. mITX alaplapot teszel bele? Azt. Akkor mITX gép. Ennyi. Az, hogy nem praktikus pont a méretek miatt, hogy sokkal kisebb mITX gépet is össze lehet rakni az már egy másik kérdés, ahogy az is, hogy más filozófia áll mögötte, mint az eredeti ős mögött. Ettől függetlenül mITX és kész. A szabvány sehol sem ad megkötést a befogadó ház méreteire. Szóval, hogyha holnap kihoznak egy Corsair 900D méretű házat, amibe csak mITX alaplapot tudsz beletenni az is mITX ház lesz. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák