Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    ...és akkor itt jön be a - sokak által szidott - többfaktoros azonosítás netes vásárláskor...

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • 4Grider

    nagyúr

    Hívtak tegnap az "OTP"-től egy budapesti vezetékes hívószámról. Kellemes hangú hölgy bemutatkozik, mond egy azonosítószámot és hogy szeretné jelezni, hogy két, részemről történt kifizetés akadt fenn a rendszerükben, és hogy én indítottam-e azokat. Mikor jeleztem, hogy nem vagyok OTP ügyfél, jelezte, hogy CIB irányból érkezett a kifizetés. Akkor jeleztem, hogy nem tudok róla, ekkor közölte, hogy átadja az ügyet a saját bankomnak. Elköszöntünk.
    Nem telt bele 2 perc, másik budapesti hívószámról keresett egy másik kellemes hangú hölgy a "CIB" banktól (bemutatkozása és azonosítójának megemlítése nem maradt el), hogy van két gyanús kifizetésem. Mikor kérdeztem, hogy a céges vagy a magánszámlámról, rávágta, hogy a magánról. Mivel nincs magán számlám a banknál, ezért ezt bebukta. Gondolom ha lett volna, akkor jött volna a feltörték a gépét, távolról rá szeretnénk nézni, vagy a bankszámla zárolása előtti beazonosítás folyamata. Így viszont megszakadt a hívás...

Új hozzászólás Aktív témák