Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    Ha már kémkedés...
    Az is valamilyen szinten az, ha a facebook vagy a google profilozza a felhasználók szokásait...

    Nekem azt senki ne próbálja beadni, hogy a személyre szabottabb hirdetések miatt...

    Szerény véleményem:
    Az internetezési szokás is személyes adatnak minősül... Amit hát,nem fer módon rákényszerítenek a felhasználókra, hogy elfogadják.Mikor regisztrálnak, ha nem fogadják el, nem regisztrálhat, ezt viszont a mi kis hazánkban úgy hívják, hogy kényszerítés,ami bűncselekmény...mivel kényszerít arra, hogy elfogadja azt, hogy profilt alkothasson a szolgáltató,még akkor is, ha felhasználó ezt nem akarja.

    Én szerintem a Huawei köré $z@rt kémkedési botrány,csupán koholmány,hogy ne legyen szinte 1 cégre alapozva a hálózat.A mai napig nem volt hajlandó bizonyítékokkal előállni az Egyesült Államok, aki hát élen jár a kémkedésben,lássuk pl. a Snowden botrány.A Xiaomi-ról többször cikkeztek már korábban,hogy kémkedik a felhasználók után, mégsem tiltották ki egy országból sem, és szerintem a mai napig kémkedik.
    Vagy ott van a Doogee/Homtom, a mai napig tele van a rendszere vírusos appokkal gyárilag, amit sok használó szóvá tett már a fórumon,de a mai napig nem volt hajlandó a gyártó tisztára pucolni. Nekem is volt ilyen telefonon hazai, Media Markt-os forrásból.

    Jelenleg nincs és szerintem nem is lesz bizonyítékuk arra, hogy a Huawei kémkedik,csak féken kell tartani valahogy a céget.

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák