Hirdetés

2018. június 18., hétfő

(#1) petike2014

petike2014
(fanatikus tag)

Valóban jópofa, főleg a rakétás rész a végén :DDD

(#2) tvse1995

tvse1995
(senior tag)

Ötletes kis film lett.
Pont most készülök notira váltani. Ha lenne pénzem szinte biztos, hogy ultrabookot vennék de annak maximum a felét tudom rászánni így csak valami 11-es lenovo lesz belőle. :)

The brain named itself.

(#3) FatalEror

FatalEror
(PH! addikt)

Kíváncsian várom mennyire lesz hatékony az i7-s hűtése.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#4) t72killer

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jaajdeédibédicuki, rohanok rákölteni a havi bruttóm! sátrat verek a bolt előtt, és lenyomom a biztonsági őrt reggel, hogy az enyém legyen az első!

P.S.: vese eladó, s5 ultrabookot akarok venni!!!

Marhasokra megy az ember a 80 óra standby-time-mal. Az én notim meg évekig kibírja kikapcsolva - én meg nem őszülök bele abba a 30 másodpercbe, mialatt bebootol. Apropó, ha már akksi: fullHD videolejátszás esetén kibír az akksi egy london-new york utat??

Mi lesz benne? valami az intel igp-nél szebb képet mutató nvidia v AMD alapGPU például?

Tévedés ne essék, nekem tetszenek az ultrabookok, csak legyen bennük tartalom.

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#5) FatalEror válasza t72killer (#4) üzenetére

FatalEror
(PH! addikt)

Dehogy is intel IGP és jó napot azokat a VGA-kat le is kell hűteni már arra kíváncsi lennék/leszek,hogy az i7-est hogyan fogják "megoldani" nem hogy még egy "rendes" VGA-t is.

HardCore is my LifeStyle

(#6) t72killer válasza t72killer (#4) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ha már extrahordozható cuccot akar venni az ember, komoly teljesítménnyel...

(#7) tvse1995 válasza t72killer (#6) üzenetére

tvse1995
(senior tag)

Megmondom őszintén nem értem, hogy ez miért jobb mint a cikkben lévő gép. :F

The brain named itself.

(#8) rbalint88 válasza t72killer (#4) üzenetére

rbalint88
(PH! addikt)

nekem ilyenem van. ebben úgy érzem van tartalom :)
csak töltésnél melegszik a csuklótámasz jobb oldala.
nem tudom mennyi egy london-ny út ( 8 óra max?), de nem fogja végigbírni. filmezéssel 4-5 óra a reális, netezéssel max 7-8. fülessel talán kibírja 6 órát is filmezéssel, de úgy még nem próbáltam.
45%-ról 9%-ra merült a vanishing point alatt levett fényerővel és 50%-os hangerővel, ez nagyjából két órás film. ja a háttérben ment a hasznaltauto.hu pár tabon

[ Szerkesztve ]

#budasidehighlife

(#9) t72killer válasza tvse1995 (#7) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Leginkább a dedikált grafika miatt. Az intel grafikák képminősége nem olyan szép, mint az AMD vagy Nvidia megoldásoké.

A CPU is erősebb (2.5GHz vs 1.7GHz) - bár nem tudom, az ivy proci meddig megy el turboval...

#8: ejha, na ő egy masszív játékos! grat hozzá. vmi ilyesmit, vagy hasonló beltartalmú subnotit keresek a páromnak.

kb 6 óra az út amúgy. Noigen, gondoltam karcsú designhoz karcsú akksit szokás párosítani. Bár lehet, h kapható hozzá combosabb pótakksi.

[ Szerkesztve ]

(#10) tvse1995 válasza t72killer (#9) üzenetére

tvse1995
(senior tag)

Aki ilyet vesz annak nagy valószínűséggel nincs szüksége komolyabb vga-ra főleg, hogy a hd4000 már nem is olyan gyenge. Képminőségben meg nem hiszem, hogy olyan egetrengető különbségek lennének.

Prociból meg szerintem ebbe is választható akár négymagos i7 is ami elég mindenre amire egy ilyen gép való.

[ Szerkesztve ]

The brain named itself.

(#11) t72killer válasza tvse1995 (#7) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Illetve még ami nem hátrány: optikai meghajtó megléte. kb 300db DVD-m van és a jelenlegi winyóárak mellett nincs sok kedvem egy extra 2TB-os külső winyót venni helyettük. Bár ha vmelyik ultrabook meg tud győzni, megteszem:)

#10: ami igazán érdekel képminőség-témában az a 24fps-bug (elvileg az ivyban már javították - elvileg...) illetve a 3DHD gyorsítás minősége. Vajon ebben is utolérték volna az AMD-t/nvidiát?

[ Szerkesztve ]

(#12) tvse1995 válasza t72killer (#11) üzenetére

tvse1995
(senior tag)

Ma már a dvd-t is csak egy szűk réteg használja rendszeresen, és egy usb-s író/olvasó úgyis praktikusabb. Elég belőle egy az egész háztartásba.

A 23,976FPS-t emlékeim szerint javították de nem biztos, 3DH-ről fogalmam sincs mert nem érint 3D tv híján. :D

The brain named itself.

(#13) t72killer válasza tvse1995 (#12) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ha nem muszáj, nem akarom kiirtani teljesen az optikai meghajtót a rendszerből - sőt, ha adódik kedvező ajánlat bluray-olvasóval, annak külön örülni fogok. (amazonon pár használhatóbb bluray film majdhogynem nyersanyagárban van) A 3D-re meg nemrég szoktam rá egy Acer hn274hb monitor segítségével:))

(#14) Alchemist válasza t72killer (#13) üzenetére

Alchemist
(PH! addikt)

A laposokba szerelt optikai meghajtók jórészt gyatrák és kényesek... inkább egy külső, stabil "téglát" használok.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#15) t72killer válasza Alchemist (#14) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Az eddigiekkel nem volt bajom - bár nem is volt ennyire vékony laposom.

(#16) X3B6O0X

X3B6O0X
(fanatikus tag)

LOL, először a címben kisfilm helyett kisfiamat olvastam :D.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#17) Rusher válasza tvse1995 (#10) üzenetére

Rusher
(őstag)

Ultrabook-ba nem valószínű, hogy lesz négy magos proci..... :N

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.