Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    Sosem értem miért kell egy bármelyik SSD-vel foglalkozó cikkben megemlíteni ,hogy az SSD nem olyan megbízható és ezen ne tároljunk úgy adatot ,hogy nincs biztonsági mentés. 20 év tapasztalatából úgy ,hogy 5 éve használok kizárólag SSD-t adattárolásra azt tudom elmondani ,hogy HDD-re sosem bíznák komoly adatot, míg MEGFELELŐ MINŐSÉGŰ SSD-re inkább... De ez minden adattárolóra igaz ,hogy kell másik mentés, viszont személyes tapasztalatom alapján egy jó minőségű SSD-re inkább bízok adatot mint HDD-re... Egyik nagy csalódásom volt ,hogy anno egy WD Raptor pusztult meg 3 év után...Pedig ez egy igazán megbízható HDD-nek számít (az akkori áráról nem is beszélve), míg SSD-ből egy sem halt meg nálam... Nyílván olyan SSD-t kell venni ami bírja a strapát , és nem TLC-s csodákat stb...

Új hozzászólás Aktív témák