Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Abu85 #13 üzenetére

    Amikor négy szereplőből három ugyanazt mondja, mégis a negyedikhez igazodnak mert a hardvere (még) nem képes valamire és annak ez a jó, akkor az ilyenből számomra nem igazán az szűrődik le, hogy valaki nem részrehajló. Emlékeim szerint (ha rosszul emlékeznék akkor ez tárgytalan) amikor a T&L-t bevezették, akkor az ati vga-i hardveresen még nem tudták, csak az nv új kártyái. Ott se mondták, hogy 'bocs, de ezt most még nem tesszük bele rendesen, mert a másik kártyának ez nem jó, mert az csak szoftveresen tudja épp. Érdekes, hogy akkor nem volt gond, hogy a másik oldal még épp nem tudja, most meg az. Így nekem ez a teszt nem ér sokat, mivel nem tudom meg hogy az amd kártyák valójában mit tudnak, vagy hogy a dx12 valójában mit tud, mert csak egy 'butított' teszt fut le, és így az amd kártyákat 'nem hajcsa ki'. Persze hogy egy játékba ebből mi kerül bele, és ott az amd mit teljesít, az megint egy más dolog, de eddig jobbára csak az jött le (ha nem így van én kérek elnézést, nem naprakészen követem), hogy vagy nv támogatott egy játék, és akkor a zárt GameWorks miatt szív az amd, vagy nem teljes dx12 van, 'meraznvhardverilegmégnemjóhozzá' és gyengén futna rajta.
    Szóval ha azt akarom megtudni, hogy mit tud a dx12, arra ez a program (az én szememben) nem alkalmas.

    Egyébként meg Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák