Hirdetés

2019. május 20., hétfő

(#1) Kekmen

Kekmen
(fanatikus tag)

Tartósság szempontjából elégedettek lehetünk a – lent található táblázatban felsorolt – TBW adatokkal
Ez pont nincs a táblázatban. :)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#2) Pioneer válasza Kekmen (#1) üzenetére

Pioneer
(tag)

+1

A gyártó szerint nincs 2TB-os ebből az SSD-ből: [link]

[ Szerkesztve ]

PROFESSZIONÁLIS Delid / Re-lid LGA 1155, 1150, 1151 / v.2, 2066 Procikhoz. Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#3) Balika911 válasza Kekmen (#1) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Jogos. :) A 2 terásról hirtelen nem találtam infót, a többi terhelhetősége a külföldi hírek alapján:
250 GB: 380 TBW
500 GB: 800 TBW
1 TB: 1665 TBW

(#2) Pioneer: Akkor ezért nem találtam semmit a két terásról. Kérdés, a PH! honnét vette az adatokat. :)

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#4) Kekmen válasza Balika911 (#3) üzenetére

Kekmen
(fanatikus tag)

Ezek igen jó értékek, köszi! :)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#5) Tidus válasza Balika911 (#3) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Vajon milyen chipekkel szerelik.

(#6) Balika911 válasza Tidus (#5) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Erről szinte semmit nem találtam. :( A vezérlőt nem árulták el, és a NAND-ról is csak annyit tudni sajnos, hogy 3D TLC.

Aki jobban bennvan a témában, az ismerheti a PNY partnereit, és a többi adatból talán tud következtetni.

(#4) Kekmen: Valóban azok. Papíron többet vállalnak rájuk, mint a Samsung az MLC-s 970 PRO-ra. :)

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#7) 161

161
(újonc)

A PNY már 2004 -ben is csak matrica gyár volt, most 15 évvel később sem más. A videókarijuk mind a leg***rabb ref kártyák quadro -ban is mind elhulltak memóriahibával vagy a tantál kondik adják fel. Az ilyen gyártókkal takaríttatnám ki az óceánt, ne csak a szemét felbrandelésében jeleskedjen.

[ Szerkesztve ]

https://www.vaterafutar.hu/vateracsomagpont/foxpost/automata

(#8) SidCorky

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Jogos, tényleg csak az maradt ki. :W :DDD A 2 terást először én sem találtam, de Amazonon keresésnél feldobta, kis kutakodással pedig találtam olyan adatlapot, ahol már fel van tüntetve.

Dell Latitude E5570 \\ iPhone X \\ Xbox One S

(#9) András83

András83
(lelkes újonc)

Érdekes hogy nem közölték az IOPS értéket. Reméljük azért többet tud mint egy HDD :U

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.