Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz berVi #7 üzenetére

    Bár a témában előttem szólóknak is igazat adok, én alapvetően csak arra gondoltam, hogy ez a fajta korlátozás önmagában egy faszság mert folyamat ebbe az irányba fejlődnek amúgy is... az idő előrehaladtával alapból kevesebbet fogyaszt minden hardver, a piac célja is ez, mivel eladhatóbb ha zöldebb. Ráadásul könnyebb, halkabb, hosszabb üzemidejű is ha kevesebbet fogyaszt, a vevőnek meg ez jó, tehát versenyképesebb.
    Az hogy 50Ft-ot megspórol a villanyszámlán a kutyát nem érdekli, de az hogy nem kell maxra tekerni a TV hangerejét hogy túl tudja harsogni a mellette lévő konzol hűtőjének visítását az igen... mármint az hogy ne visítson, azt meg úgy lehet elérni ha keveset fogyaszt.

    ...így mindenkinek érdeke hogy keveset fogyasszon, tehát amúgy is ebbe az irányba megy az ipar! Viszont egy hozzá cefetül nem értő hülye politikus meg ne pofázzon bele hogy mi mennyi lehet, hagyja hogy szépen kiforrják magukat a dolgok...

    A Föld élhetősége meg nem azon fog múlni hogy a PS4-em mennyit fogyaszt abban a fél percben amennyit a menüben töltök mielőtt elindítanék valamit...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák