Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.varga7

    tag

    Csatlakozom chipesz hozzászólásához, Win 8.1-et használok IE11-el, és sosem kellett csalódnom rosszul betöltődő oldalak, vagy fagyogató beépülők miatt. Alapvető kiegészítők már ehhez is vannak, SSD használóként a betöltési sebesség és a böngészési sebességkülönbség (ha van is) már észrevehetetlen Firefox-al vagy Chrome-al szemben. S időközben az olyan kényelmi funkciók mint Pl. a kedvencek gyors importálása a Microsoft fiók létrehozása óta IE-nél is működik.
    Nekem szempont, hogy a böngésző beállításainál egy mozdulattal megváltoztathatom a Temporary Internet files helyét, míg más böngészőknél ez vagy egyáltalán nem vagy csak további ügyeskedéssel érhető el.
    Firefox-ot használó haverjaim mindennapi életét megkeserítik a Flash lejátszó vállalhatatlan bug-jai és inkompatibilitása (jegyzem ez inkább az Adobe hibája), az IE11 ezeket automatikusan Windows update-ekkel együtt kapja meg többé-kevésbé ellenőrzött állapotban. Én teljesen elégedett vagyok az IE-vel, és kíváncsian várom, mit hoznak ki az Edge-ből. :))

    [ Szerkesztve ]

    Don't waste your time, or Time will waste you

Új hozzászólás Aktív témák