Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Knight666 #20 üzenetére

    nyunyu: Igen ebben igazad van.,de amúgy kb 1200 COD 2 magyar szerver van jelenleg, és ez csak 1 a rengeteg online fpsből,amit mi magyarok is tolunk,.Vannak akik nap mint nap fent kockulnak órákat már évek óta.
    CS vagy quakeről ne is beszéljünk. Ők is szeretnének jók lenni az adott közösségben vagy klánban, és hidd el nem kell hogy nemzetközi szinten érj el valamit , hanem elég a saját klánod vagy az adott szerver közösségének elismerése. Erre is kell jó egér, mert vannak nagyon magas szintű probb pub szerverek. Bizony oda már kell a jó gamer egér is, ami megadja a lehetőséget az embernek hogy jó legyen sőt akár a legjobb.
    nem azt mondom hogy az egéren múlik, de sok múlik rajta.több ezer ilyen emberről beszélünk. akik már 1-2 éve tolnak 1 FPS-t azok szinte mind váltottak jobb gamer egérre, és bizony nem vezeték nélkülire :)
    átlag júzernek jó a wireless cucc is bőven ,sőt nekik akár jobb választás is lehet.

    Knight666: hát ha ezt el tudnák érni akkor bizony nem lenne gond a vezeték nélküli hálózatokon a HD minőségű filmek lejátszása sem,mert akkor az adatmennyiség sem szabna határt, de ott még nem tartunk sajnos. a lemerülésben teljesen igazad van, az asszonyom logijában jó ha 4 havonta cserélünk elemet, pedig használja rendesen.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • nyunyu

    félisten

    válasz Knight666 #20 üzenetére

    A gyakori lemerüléssel is vitatkoznék, amit említett még valaki. Az én egerem fél évig megy egy ceruzaelemmel, pedig kb. 10éves modell.

    Ma ulok le melohelyen a laptop ele, elso dolgom, hogy nyulok az MX Revo utan, mert be kene kapcsolni a munkaido nyilvantarto bigbranert, erre feljott a SetPoint ablak, hogy kritikus az akku allapota, tolteni kell. :W
    Altalaban ez utan meg fel orat megy az eger, ha intenziven hasznalom.

    Ezzel a lendulettel el is mentem kavezni, es 5 percre feldobtam tolteni az egeret.
    Nap vegeig kitartott a toltes, nem jott fel meg egyszer az ablak.

    Este biztos, ami biztos feltettem, hogy a kovetkezo 2 hetben ne meruljon le...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák