Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    Szerintem azért elég jó lett ez sőt! Méretben baromi kicsi, oké hogy kicsit magasabb mint a sláger itx házak (ghost s1, ncase m1...) viszont az ember asztalából foglalt területe kb. a fele mint az említett kettőé! Az meg, hogy benne van minden szinte ami kell nekem plusz, mert nem volt még itx buildem, akinek volt annak emiatt ez a ház még jelenleg off - viszont azt ne felejtsük el, hogy ezt az NZXT gyártja, így nem lesz olyan brutál modon elérhetetlen mint a jó féle itx házak, pl. említett ghost és m1 kb. megvehetetlen. Kiváncsi leszek a magyar árakra UK-ből kb. 127.000Ft postával, én ilyen kb 115.000-120.000Ft-os magyar árakra tippelek, amik nem vészesek mert kb egy ilyen táp 40-45 az AIO meg 35 körül, a kábel egy kb. 10 összesen kb. 85-90Ft azt levonjuk a 120.000-as árból és kijön hogy kb. 30.000Ft a ház - annyit meg simán ér. Következő buildem ilyenben lesz ha addig nem jön jobb itx ház, minőségi gyártótól.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák