Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz dolon75 #10 üzenetére

    Fura, hogy máskor olyan hozzászólások jönnek, hogy miért nincs automatizálva, stb, most, hogy itt van valami, akkor meg az a baj.

    Mert üvölt, hogy haver cégének kellett pénz és kitaláltak valamit, amire el lehet lőni egy végtelen keretet. Ha mondjuk az online ügyintézést oldanák meg, hogy ne kelljen 3 marék nyugtató beszedni piszlicsáré dolgok miatt is, inkább segítene. Pedig azt is túl lehet ám számlázni, van pár programozó ismerős, akik tudnak mesélni.

    És már előre el van döntve, hogy vacak az egész, drága, ja, és hogy amúgy csak hü.. khm.. buták dolgoznak ezekben az irodákban.

    Amihez az állam nyúl, az sz@rrá válik. Ez tény. Meg drága is. Ez is tény. Meg, hogy az ügyintézőket ha kivinnéd versenypiacra, akkor lennének kemény koppanások. Fact. Kivételnek tisztelet.
    Mintha elvárás lenne mindent és mindenkit lenézni, és látatlanban beszólni nekik, hiszen úgysem ülnek itt, és tudnak reagálni.

    Én ezt face2face elmondtam már kurmányablakban, polgi hivatalban, TB folyósítónál, NAV-nál stb. stb. stb. helyeken is. Nyilván ilyenkor elég bitang lesz a légkör, de ez van, sajnos nehezen bírom, mikor nekem pörög a munkából kiesett időm és Mancika 1 ujjal gépeli be az adatokat.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák