Hirdetés

2017. július 27., csütörtök

(#1) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Na, már csak a spinning RGB LED display hiányzik, kíváncsi leszek mennyi idő mire rájönek... :D

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#2) xeon.Szabi

xeon.Szabi
(senior tag)

Márciusban raktam össze öcsémnek egy gépet, amibe a sima H7 került. Nem csodálom, hogy fejlesztettek a rögzítésén. Eddig így nézett ki:

Mint látható, egy X formájú dologról van szó, ami nem fixen áll, hanem össze-vissza mozog.
Amíg az asztalon próbálja meg az ember felszerelni, addig nincs nagy gond, de sajnos miután az alaplapot becsavaroztam jött a felismerés, hogy nem tudom bedugni a 8 PIN-es CPU tápkábelt, mert nem férek hozzá, szóval már beszerelve kellett leszednem a hűtőt. Ez még ment is, de utána visszarakni 20 perc elég cifra beszéd után sikerült csak, nem láttam rá, nem kapta be a menetet a csavar, elmozdultak ezek a lapok, stb.

Egyébként szimpatikus márka, jöhetne már a tavaly bemutatott "Taku" nevű házuk, talán a Computexen lesz róla infó (már amennyiben képviseltetik magukat).

[ Szerkesztve ]

Less, But Better.

(#3) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

És am4-re jó-e? Vagy erre már nem futotta rgb mellett?

Szerk.: kis utána olvasással kiderült, hogy a h7-et frissítették am4-hez is, akkor valószí űleg ez is kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

tailor74

(#4) Wombath válasza tailor74 (#3) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

Elvileg igen, AM4-kompatibilis ez is, legalábbis a közleményben megemlítették, ugyanakkor a hivatalos speckók között nem szerepel a foglalat. Írtam nekik, hogy akkor most mi van, esetleg csak annyi történt, hogy még tavaly írták a HTML-t, de eddig nem jött válasz.

(#5) Zanik

Zanik
(PH! addikt)

Na, akkor majd a leendő Ryzen rendszerembe egy ilyet rakok... :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#6) QwErTy42

QwErTy42
(PH! addikt)

Nekem nagyon érik ez a kis hűtő a gépembe.
Azt tudja, mint a nagyok (lásd Noctua) csak éppen kicsit olcsóbb és piszok halk korrekt hűtés mellett is.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) mpioca válasza QwErTy42 (#6) üzenetére

mpioca
(kvázi-tag)

Attól függ melyik Noctuara gondolsz. NH-D15 teljesítményt nem szabad várni ettől a hűtőtől, de teljesen korrekt ár/érték aránnyal bír és ráadásul még igényesen is néz ki.

(#8) TomMusic

TomMusic
(senior tag)

Én meg azt hittem, lecsengett már a LED őrület, de úgy néz ki, a 2. fénykorát éli. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#9) CMST2015

CMST2015
(kvázi-tag)

RGB GAMER karácsonyfa xd

[ Szerkesztve ]

MAYHEM / EK / Phobya / Thermaltake / mosogató szer / sampon folyadékok xD "HIBÁS Laing D5 kell alkeszt futatni benne /meg száraz anyagal dusitot dizájner folyadékot usztatni xd megérdemli a hulle xd"

(#10) Wombath válasza tailor74 (#3) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

És most válaszoltak, hivatalosan is, hogy igen, az AM4-gyel is kompatibilis :)

(#11) tailor74 válasza Wombath (#10) üzenetére

tailor74
(PH! addikt)

Köszi. :R

tailor74

(#12) Scofield007

Scofield007
(újonc)

Nekem szintén ilyen hűtőm van (1 gen), egy 4690 felett teljesíti szolgálatát. Eddig 55 fok fölött nem láttam a hőmérsékletet, szerintem pazarul hűt. Nagyon csendes, hamarabb hallom a HDD pörgését mint a hűtőventit.
Ami plusz pont még, hogy a venti nem lóg be a memória csatlakozók fölé, tehát magasabb profilú memóriák elférnek előtte.
Felfogatóvan nekem nincs bajom, szerintem elég korrekt és a tápcsati szintén elfér.
Egyetlen negatívumot hoznék fel, hogy a tetején levő fekete borítás nem alu, hanem műanyag, takarítás során gyűjti a karcokat. Aki ilyenre szeretne beruházni, annak mondanám, hogy óvatosan kell vele bánni.

[ Szerkesztve ]

(#13) laskr99

laskr99
(őstag)

Ventilátor még oké... Meg házba és videókártyára led... De ez már sok.. Nekem az ilyen ledes ventik a gagyi kínai hatást keltik.

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson buta telefonok->Sony Xperia X10 Mini->Sony Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2->Oneplus 3T Midnight Black

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.