Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz IgnisFatuus #13 üzenetére

    Lehet, hogy folyamatos játékra jobb a nagyon könnyű egér, és az is igaz, hogy most gémer egérről van szó, de én viszonylag keveset játszok, akkor is Project Cars, Assetto Corsa, ETS2, ezekhez asszem nem ad sok pluszt a gémer bill és egér :)

    Mégis azt használok, mert egy normális mecha billentyűzet normál munka közben is jól jön, és egy nem rángatózó, precíz egeret szívesebben használ az ember, mint egy kukába való trustot. Munkába való, illetve otthonra pedig nem olyan nagy baj, ha kicsit nehezebb az egér. Na, jó, ne negyedkilós tégla legyen, de, az, hogy 110, vagy 95 gramm, édesmindegy. A kapcsolókat pedig nem is a súly miatt említettem, annak nem a súlyán szoktak spórolni, hanem az árán, ha 1centtel kevesebbe kerül a másikfajta kapcsoló, akkor spórolás címszóval sokszor azt raknak bele. Nem egy, nem két olyan egér van, ami alapvetően jó lenne, de pl. betonkemény a középső gombja, ezért szar használni.

    Mondjuk a mostani Mastermouse 530-hoz egész jó áron jutottam hozzá, 10 körül, de 15-16-ot már nem adtam volna érte.

Új hozzászólás Aktív témák