Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz korion #15 üzenetére

    Erősen kétlem, hogy élőben bármi megváltozna. A forma semmiképp, akkor meg az én szememben okádék. Nem lakberendezési tárgyként tekintek a számítógépemre, hanem munkaeszközként, de az nálam szempont, hogy minél egyszerűbben nézzen ki, hogy lehetőleg oda merjem tenni az asztalra. Ezt a szörnyet nem merném, ez rusnya.
    Nincs kedvenc házam, ésszerű keretek között vásárolok. Az előzőt még fősulis koromban vettem, nem nézett ki rosszul amúgy, faék egyszerűségű volt, bár eljárt felette az idő, csak 8 centis ventilátort lehetett beletenni, ellenben 5000 Ft volt táppal a boltban, ahol ráadásul 2500-at visszaadtak, a tápot meg elpasszoltam, mert az így ár alapján már egy csóró főiskolás gépébe is nagyon gáznak tűnt. :)
    Most egy Cooler Master Silencio 450 van, tágas, jól szerelhető, a hűtésre sincs panasz, és a kiszűrődő zajt is visszafogja, terheletlenül szinte nem is hallani. De kedvencnek nem mondanám, biztos van szebb, halkabb, még egyszerűbb külsejű, viszont 30-40 ezret egy házért nem adok, az a használhatósághoz már nem tud hozzátenni. Megtehetném, ez az összeg csak kb. 1,5-2 sörfesztivál költségvetése. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák