Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

(#1) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Ez igazán jó hír. El leszünk kényeztetve, először NFS bejelentés, most meg ez. :)
Mondjuk a trailer zenéje nekem elég lájtos volt, ide valami jó D&B kellett volna. :)

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#2) Bici

Bici
(PH! félisten)

Vajon legalább egy kicsi lépést tesznek a kormányosok megnyerésére?
A GRID nem volt jó e téren, a GRID2 borzalmas volt kormánnyal, az Autosport szerintem előrelépés volt, még az első részhez képest is, így van némi bizalmam e téren.

GEIL EVO CORSA 2X4 GB 2133 MhZ CL9 kit eladó

(#3) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Na erre kíváncsi leszek, remélem jó áron fog jönni, sok kocsival. :)

(#4) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

na vééééégre.... :))
remélem nem megy EPIC-re... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#5) Kokzor válasza Bici (#2) üzenetére

Kokzor
(fanatikus tag)

Én a GRID 2-nél billentyűzettel játszottam, na azzal sem volt túl jó. Megszokható, de nekem fura volt a játék irányítása. Első autós játéknak tuti nem ajánlanám senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#6) Csapoati válasza Bici (#2) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ezek inkább árkád játékok (talán kicsit közelebb a simcade-hez), nem igazán kormányra találták ki őket. Arra ott a Forza pl. :) Amúgy csak én nem értem, hogy ez miért nem Grid 3 (vagy 4)? 10 év után kvázi rebootolják a sorozatot, vagy mi?

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#7) Bici válasza Csapoati (#6) üzenetére

Bici
(PH! félisten)

Az autosport azért élvezhető kormánnyal, ha nem is reálisaz irányítás.
Az előző kettőt nem is élvezetes kormánnyal irányítani.

(#8) oriic válasza - = Zk = - (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nope, Steamre jön.

Live-Die-Respawn-Deathloop

(#9) toronyhaz

toronyhaz
(tag)

Miért nem lehet már számozni a dolgokat? Már egyre több játék van ami 10 éves és most ugyan azon a néven fut. Oda fért volna az a hármas a név után. Amúgy az egy az nagyon élvezhető volt billentyűvel is szerencsére.

(#10) - = Zk = - válasza oriic (#8) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#11) - = Zk = - válasza Bici (#7) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

nekem mind a 3 adja G25-tel..... :K

(#12) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(senior tag)

Origin/PSN: hellaflush0818

(#13) And01

And01
(fanatikus tag)

A GRID 2 INGYEN A STEAM-EN

[ Szerkesztve ]

(#14) laleh

laleh
(PH! addikt)

Első részt imádtam, így nagyon örülök a hírnek!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#15) Bici válasza - = Zk = - (#11) üzenetére

Bici
(PH! félisten)

Az LFS után nálam szigorúak a feltételek (G27).

(#16) - = Zk = - válasza Bici (#15) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

ha már "szigor"... ETS2 és ACorsa

(#17) Bici válasza - = Zk = - (#16) üzenetére

Bici
(PH! félisten)

Ezeket nem próbáltam még, de az AC-t nem viszi a gépem, a kamion meg nem vonz annyira. :B
Egy jó Rally lenne jó, kis gépigénnyel. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) - = Zk = - válasza Bici (#17) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

Dirt4... vettem hozzá usb-s joystick-ot és mehet a móka :C

(#19) hhenry

hhenry
(őstag)

Várós!

(#20) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Na ennek már ideje volt :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) Low Noise

Low Noise
(senior tag)

Ha lenne olyan jó mint az első rész, annak nagyon örülnék.

(#22) - = Zk = - válasza Low Noise (#21) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

nekem a Grid Autosport is nagyon adja... :K
G25-öm itt pihen az asztalon... szeptemberig el se rakom.. gyorsan kipergetem a G2+Autosportot addig :C

(#23) jorgoszka

jorgoszka
(tag)

Csalonzó révén Team opció is lesz benne, és lehetőség lesz a csapattársad falba küldésére.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#24) Joccc07

Joccc07
(őstag)

Város. :C
Wishlist: ✓

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#25) jorgoszka válasza Joccc07 (#24) üzenetére

jorgoszka
(tag)

Falu. :P

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#26) CJ4567 válasza Csapoati (#6) üzenetére

CJ4567
(PH! kedvence)

A Motorsport 7 elmegy kormánnyal, de a Forzák(főleg a Horizon) kontrollerrel az igaziak. (Billentyűzettel is játszhatóak simán, kontroller ajánlott, kormány nem ajánlott, ez az általános Forzáknál. :()

[ Szerkesztve ]

(#27) Tsa-bika válasza And01 (#13) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Te ilyen kis viccesen linkelő fiu vagy. Amugy köszi, este lekapom.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#28) Joccc07 válasza jorgoszka (#25) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Ohhh, bazz. :DDD

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#29) Segal

Segal
(PH! addikt)

Az első gameplay sajna nem túl meggyöző :(
Pedig az első részét de szerettem :K

(#30) .noxwill válasza Segal (#29) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

Pedig nagyon bejövős a dolog. Kicsit próbál az első részre hajazni, de engem az se érdekelne ha azt a részt modernizálnák, annyira nincs választék normális autós játék fronton.

All→M8

(#31) Csapoati válasza Segal (#29) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Én azt hittem, hogy ez a Grid 2-ből van. :D Ami azért nem olyan jó jel.

(#32) - = Zk = - válasza Segal (#29) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

engem meggyőzött, főleg, hogy mikor már kikerült, hogy lesz új Grid, már nyomtam is az előrendelés ikonra :))

[ Szerkesztve ]

(#33) -RARA- válasza Bici (#17) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Igaz pár hónapja már van új Ryzen PC-m, de a Dirt 4 mikor kijött, szépen futott a Phenom II X4-es gépemen 8G DDR2 vel (!!) és egy r9-270X-el... Szóval nincs túl nagy gépigénye, igaz nem full max grafikán ment...

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#34) -RARA-

-RARA-
(senior tag)

[link]
Tegnap jött ki gameplay videó az új GRID-ből. Hááát.... semmi extra. Kb mint a legelső grid, minimális grafiakai javulással... Nekem eddig nagy csalódás, ha semmi extrát nem fog nyújtani, csak azt amit az előző pár grid...
De azért még nem temetem, még csak most jelentették be...

[ Szerkesztve ]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#35) hhenry válasza -RARA- (#34) üzenetére

hhenry
(őstag)

Jo lesz ez én tuti megvezsem

(#36) -RARA- válasza hhenry (#35) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Affelől nincs kétségem hogy jó lesz, csak remélem hogy valami újdonság is lesz benne, valami más ami az eddigi részekben nem volt... (és nem helyszinekre vagy autókra gondolok :P)
Ennyi év kihagyás után azt hittem valami meglepetéssel rukkol elő a Codemasters, mint amekkora meglepi volt a Dirt Rally mikor bejelentették... De ez a hűha faktor most elmaradt.
És ahogy neten látom, sokaknak ez a véleményem hogy az eddigiek alapján ez csak agy GRID 2 semmi több.
De hátha végül pozitívan csalódunk.
Rossz biztos nem lesz! :P

(#37) hhenry válasza -RARA- (#36) üzenetére

hhenry
(őstag)

F1ben is jó lenne ha valamit újitani

(#38) wjbhbdux válasza hhenry (#37) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

lesz benne F2 :P

(#39) hhenry válasza wjbhbdux (#38) üzenetére

hhenry
(őstag)

Ai fejlesztesre gondoltam pl

(#40) Csapoati válasza hhenry (#39) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Tiametmarduk és aarava videói alapján szerintem fejlődött az AI.

(#41) - = Zk = - válasza -RARA- (#36) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

engem az sem érdekel, ha a Grid 1 remastered név van a cimke alatt :C

(#42) hhenry válasza Csapoati (#40) üzenetére

hhenry
(őstag)

Majd kiderül

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.